Ограничения за езика на коментарите?

mrqnka

Registered
Аз общо взето бях изоставила писането на нови статии в блога заради държавния, но днес като поглеждам, имах страшно много коментари на руски. Зарадвах се, че някой е прочел статията, която преведох, и без да мисля, ги одобрих всичките, но сега се притеснявам да не се самонакажа така - позволено ли е коментарите да са на друг език? Ако не е, казвайте да ги трия бързо.
 
mrqnka каза:
Аз общо взето бях изоставила писането на нови статии в блога заради държавния, но днес като поглеждам, имах страшно много коментари на руски. Зарадвах се, че някой е прочел статията, която преведох, и без да мисля, ги одобрих всичките, но сега се притеснявам да не се самонакажа така - позволено ли е коментарите да са на друг език? Ако не е, казвайте да ги трия бързо.

Ще приемем, че коментарите са реални и полезни в твоя случай.
 
Дам, прав си. Въобще не ми дойде на акъла за това първоначално - имах два спам коментара, но те не бяха някакви смислени постове, та затова реших, че тези руските може да са истински. Обаче вече имам още 20тина такива и някои се повтарят. Вече загрях и махнах всички.

Малко ме е яд, че се записах а нямам време да играя, но все пак покрай началото когато по намирах време имах полза, защото попрочетох това-онова. :)
 

Горе