търся екип за zapazi.bg

vasilev

Registered
здравейте колеги,
за всяко нещо си трябва екип. Сам човек не може:)
направил съм booking система(zapazi.bg) но ми трябват хора да я разпространя и ако има други идеи - да ги осъществим.
в google излиза на първо място при думи "запази", "запази час", "запази час при лекар". Има вход през социални мрежи и най различни модули.
съществува и друга система - myplans.today която е за цял свят не само за българия- тоест и двете ще се движат.

тоест основата е готова.

Заплащане - няма, предлагам партнъорство.
Който желае може да ми пише лс.

Брой хора: 3
Вид заетост: постоянна
Умения:програмист, агенти за търсене на клиенти
Заплащане: ако спечелим ще има.
Проект: zapazi.bg - платформа даваща възможност на клиенти да запазят желаният час при лекар/зъболекар/фризъор/автбус..
Контакти: 0889101510
Актуална: ДА
 
Пич, сложи му [css]overflow-x: hidden[/css]

Че, доста се шари наляво/надясно :lol:
 
Аз не го изтъквам или да критикувам.
Просто го забелязах, и го споделям за да се поправи. :)
 
идеята е доста добра и с малко труд може да стане доста ползвана. само дизайна не ми хвана окото, някак си ми е дървен. Успех :?:
 
мерси:)
за дизайна.. нормално - един човек толкова може тъй като има една идея.. повече хора - повече идеи.
 
-1- Добре е да има меню "Обекти" в което да се поместват вече регистрираните такива. В момента това не се вижда лесно.
-2- Искам да питам как например личен лекар може да използва системата? Трябва да има компютър с интернет ли?
-3- И накрая какви са идеите с които тази система да е конкурентна на другите booking системи?

Относно -3- може би дори и без специални предимства системата може да има успех, ако набере достатъчно количество потребители. Последните трябва да бъдат зарибени по някакъв начин - примерно да получат нещо, което на други места не могат да получат.

Виждам че има някакви платени планове. Там пише:
- до * снимки в галерията. ВЪПРОС: Каква е тази галерия и за какво са тези снимки?
- sms/email нотификация (безплатна/платена). ВЪПРОС: Какво значи че известяването (няма българска дума нотификация) е платено? Че даваш пари ли? Ако е така, то защо това платено известяване е към по-скъпата услуга, а не е към по-евтината такава?
- до * писма в пощенската кутия. ВЪПРОС: Каква е тази пощенска кутия? Значи ли че сайтът ти дава и email?
 

Горе