Спиране на добавянето на линкове в wordpress

Hous

Registered
Здравейте, някой знае ли как мога да спра "добавянето на линк" от иконките когато се пише нов пост?
В смисъл искам да изчезне иконката или просто да спре да работи, защото използвам WYSIWYG, които си е вграден, но искам и потребителите да могат да го използват без да имат достъп до всички страници постове и нови линкове като цяло когато пишат, за да не стане спам кофичка.

6390.jpg
 
Hous каза:
Здравейте, някой знае ли как мога да спра "добавянето на линк" от иконките когато се пише нов пост?
В смисъл искам да изчезне иконката или просто да спре да работи, защото използвам WYSIWYG, които си е вграден, но искам и потребителите да могат да го използват без да имат достъп до всички страници постове и нови линкове като цяло когато пишат, за да не стане спам кофичка.
Ммм просто добави rel="nofollow" на линковете и там където се извежда бутона за линковете : if($user->prava == 'admin'){покажи}. Не нужно да има нещо кой знае какво да добавяш като кодове и прочие, понеже така или иначе ти си викаш проверките за права на потребителя просто добавяш само един if :)
 
Идеята ми е ,че когато те имат достъп до този бутон (добавих картинка) реално те виждат и цялото съдържание на сайта, смисъл "добави линк към вече съществуващо съдържание" иначе самите линкове не ме притесняват толкова, просто искам ако мога да изключа иконките или да ги махна нацяло от toolbar-а.
 
Hous каза:
Идеята ми е ,че когато те имат достъп до този бутон (добавих картинка) реално те виждат и цялото съдържание на сайта, смисъл "добави линк към вече съществуващо съдържание" иначе самите линкове не ме притесняват толкова, просто искам ако мога да изключа иконките или да ги махна нацяло от toolbar-а.
Ммм ще трябва да се поровиш в системката която инклудва формата и да си правиш проверката за правата като така ще ги скриваш. Все пак няма как по друг начин да го направиш и да си сигурен че няма да възникне ппроблем това е просто едно от най-лесните решения, където се извеждат бутоните и се генерира формата от темплейта просто направи проверка за правата иначе няма как да ги скриеш по-друг що годе правилен начин :)
 
Ами не искам да правя custom changes по кода, явно ще използвам css ( display:none;)
:)
Ако някой все пак знае друг лесен начин, без да пипам по кода... нека споедли.
 

Горе