Избор на CMS

OpenCart WordPress Joomla Mambo IPB E107 и т.н.
Post Reply
GOTI
Турист
Турист

Избор на CMS

Post by GOTI » Sat Jan 17, 2015 9:53 pm

Здравейте колеги

Въпроса ми е за CMS, удобен за публикуване на теми и естествено коментари към тях.
Всеки да може да се регистрира и публикува като потребител.
Разглеждах много системи но май се обърках вече.
Drupl и Joomla ги изключвам, въобще не ми допадат.
WP ми харесва но в повечето случай потребителя трябва да влиза в wp-login.php и да вижда част от администрацията.
phpBB е удобна платформа, но от към SEO и допълнителни модули е ужас, който се е занимавал знае за какво говоря
Мога да изброявам много платформи на който съм се нагледал но ми е интересно вашето мнение.
Коя според вас е най-удобната платформа тип форум? Не само от горе изброените разбира се.
Тя трябва да се съчетава с добра и удобна визуализация, да може лесно да се оформя и моделира, и да е бърза по възможност :)

Очаквам и вашите предложения
Поздрави

SVTerziev
Нов
Нов
Answers: 34

Post by SVTerziev » Sat Jan 17, 2015 10:20 pm

Какво мислиш за Ghost?

GOTI
Турист
Турист

Post by GOTI » Sun Jan 18, 2015 1:01 am

SVTerziev wrote:Какво мислиш за Ghost?
Добра и бърза платфорам е, но за сега не съм видял темплейт на който потребителите сами да могат да се регистрират, да пускат теми и оставят коментари.
Има и някой неща които трябва да и се оформят в кода като напирмер Description и Keywords най-належащите.
Не съм разглеждал и админ панела на тази платформа...

Hous
Гуру
Гуру
Answers: 111

Post by Hous » Sun Jan 18, 2015 8:39 am

принципно e107 може да свърши работа, но аз препоръчвам Wp, за публикуваноето и администраторския панел си има plugins. Потърси disable admin area for users и user posting
в гугъл, няма как да не намериш нещо. В краен случай, ако си сериозен за сайта, може да видиш в codecanyon.com има платени (доста евтини) които 99% ще ти свършат работа.

GOTI
Турист
Турист

Post by GOTI » Sun Jan 18, 2015 12:35 pm

Hous wrote:принципно e107 може да свърши работа, но аз препоръчвам Wp, за публикуваноето и администраторския панел си има plugins. Потърси disable admin area for users и user posting
в гугъл, няма как да не намериш нещо. В краен случай, ако си сериозен за сайта, може да видиш в codecanyon.com има платени (доста евтини) които 99% ще ти свършат работа.
И аз съм се ориентирал здраво към WP. За проекта няма значение дали ще се плащат нещата или не, само това не ми харесва в codecanyon че понякога нещата не са така както ги дават, или поне не за съответната тема.

Благодаря :?:

И все пак ще ми е любопитно да чуя още някой друг отзив за CMS

Post Reply