Плъгин за почистване на стари файлове за wordpress

anonymous12

Registered
Някой знае ли такъв плъгин, който почиства wordpress файловете, които не се използват. Например папки, снимки, php,js файлове и т.н. , които са останали от стари плъгини. За снимките ползвам DNUI, но зарежда до някъде и забива. Трябва да задам 10-15 снимки да показва на страница и така да ми зареди, а така ми се събират над 700 страници и много работа има. Някакъв друг плъгин да знаете, който използвате ?
 
Имам много добри впечатления от този за изчистване на излишните файлове:


Може и този да се провери за някакви скрипчета:


За оптимизиране на базата и снимките, това е за момента най-доброто, на което съм попадал:


Ще се радвам, ако и други споделят нещо, което са ползвали и са останали доволни от действието му. За жалост няма по-добро от това да си минеш ръчно през всичко и да загребваш с голяма метла.
 
ръчно през всичко и да загребваш с голяма метла.
Трудна работа, трябва да си играе и с настройките на PHP да си увеличи, та после да намаля стойности =, то за това повечето WP сайтове са батаци от болуци
 
Ако ще мъчи много таблици и записи, да, ще е нужно да пипне малко ресурсите. :)
Ми... те повечето дето са с големите батаци обикновенно са и с много информация ( онлайн магазинчета и др. ). Ти самия вече видя доста такива само покрай мен и повечето от тях са "самоделки" :D:D:D:D:D:D:D:D Дето после е трябвало да се омагьосват, да им се четат молитви барабар с баене и квот се сетиш :D :D :D :D :D
 

Горе