сео игра

deam0n

Moderator
Екип
Айде да си спретнем неква сео игра :)

Примерно може да го направим така, че всеки да трябва да си оптимизира сайта и да накара посетителите да посетят определен сайт.. И в края на играта печели потребителят, който е пренасочил най-много уникален трафик към определения сайт :p
 
deam0n каза:
Айде да си спретнем неква сео игра :)

Примерно може да го направим така, че всеки да трябва да си оптимизира сайта и да накара посетителите да посетят определен сайт.. И в края на играта печели потребителят, който е пренасочил най-много уникален трафик към определения сайт :p

Аз не разбрах точно какво предлагаш.
 
deam0n каза:
Айде да си спретнем неква сео игра :)

Примерно може да го направим така, че всеки да трябва да си оптимизира сайта и да накара посетителите да посетят определен сайт.. И в края на играта печели потребителят, който е пренасочил най-много уникален трафик към определения сайт :p

Трудно ще ги накарш, трябва да си доста упорит, ама какво печелиш :D?!
 
deam0n каза:
Айде да си спретнем неква сео игра :)

Примерно може да го направим така, че всеки да трябва да си оптимизира сайта и да накара посетителите да посетят определен сайт.. И в края на играта печели потребителят, който е пренасочил най-много уникален трафик към определения сайт :p

Това не е игра за СЕО оптимизация това е игра на спам. Какъв е смисълът да оптимизирам сайта си, след като ще спечеля ако имам най-много посетители?

Ще сложа 2-3 iframe-а в няколко добре посещавани сайта и готово.. :)

Може би трябва да помислиш повече върху идеята : - )
 
admin каза:
deam0n каза:
Айде да си спретнем неква сео игра :)

Примерно може да го направим така, че всеки да трябва да си оптимизира сайта и да накара посетителите да посетят определен сайт.. И в края на играта печели потребителят, който е пренасочил най-много уникален трафик към определения сайт :p

Аз не разбрах точно какво предлагаш.
Аз ако правилно разбрах потребителят искате да каже:
Секи в сайта си да има линк към web-tourist и който най-много пъти е пренасочил от сайта си към web-tourist печели играта.

Ако е това мисля, че няма смисъл.
 
СЕО игра се прави за сайтове на една тема и с еднакъв старт.
Иначе не мога да се сетя за честни правила.
Ако имате идея за СЕО игра давайте но нека да бъде с еднакъв старт за всички.
 
admin каза:
СЕО игра се прави за сайтове на една тема и с еднакъв старт.
Иначе не мога да се сетя за честни правила.
Ако имате идея за СЕО игра давайте но нека да бъде с еднакъв старт за всички.
Ами то правилата ще са долу-горе като на миналата ,но ключовата дума ще е различна и също така ,сайтовете да бъдат на поддомейни или домейни ,но новорегистрирани.
 
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D1%8F%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BF%D0%BE+%D0%BB%D1%8A%D0%B3%D1%83%D0%B3&oq=%D1%8F%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BF%D0%BE+%D0%BB%D1%8A%D0%B3%D1%83%D0%B3&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0l0l0l5216l0l0l0l0l0l0l0l0ll

Следите остават :D
 
На мен идеята ми харесва, но наградния фонд е задължителен. Дори на мен ми допада идеята статиите да са на една тема, с еднакви разрешени линкове и тогава ще съм супер любопитен на какъв принцип Гугъл ще ги класира.
 

Горе