Награди за СЕО играта

Admin

Registered
Наградите ще са както следва:
1-во място -300 лв.
2-ро място -200 лв.
3-во място -100 лв.
4-то място хостинг от суперхостинг.
5. домейн от супер хостинг

6,7,8,9 и 10 ще получат утешителни награди под формата на
рекламни блузи на туриста или бонус точки.

Паричните награди са предоставени от спонсорите и WT и се надявам те да са стимул за участниците.
 
искам фланелка ;( защото знам че няма съм на 1 от 1вите места ^^
 
Не играйте за наградата...

Как може една парична награда да ви е стимул?
Играйте за забавление, правете сайтовете си с кеф... радвайте им се. Не се чудете само как да спечелите 300 лева, а се забавлявайте.

Нали затова е игра?

Успех на всички :)
 
Прав си, но за съжаление, едва ли ако имаше някакви стимулиращи награди, щеше да има толкова желаещи за участие. ;)
 
Ще се опитам да направя нещо , въпреки че ще мина с бонус точките :D
 
Virosss каза:
едва ли ако имаше някакви стимулиращи награди, щеше да има толкова желаещи за участие. ;)

Не е вярно, аз го правя само като за тренинг - по-добре уча под напрежение. :roll:
 
Предполагам никой сериозен не го прави заради наградата :) За 3 месеца може да изкара над 10 пъти повече пари
 
Искам да попитам паричните награди как ще бъдат раздадени ? Банков превод , кеш ,чек ?
 
Парите съм ги пратил миналата седмица но само svilka ми потвърди, че ги е получил.Може би и останалите са ги получили но вече са ги изпили и изяли.

Блузите ще ги оставя за другата седмица да ги пращам, че не мога да се занимавам тази седмица с нищо.
 
admin каза:
Парите съм ги пратил миналата седмица но само svilka ми потвърди, че ги е получил.Може би и останалите са ги получили но вече са ги изпили и изяли.

Блузите ще ги оставя за другата седмица да ги пращам, че не мога да се занимавам тази седмица с нищо.
Какво става ?
Няма ли да си даваме адресите?
 
purko каза:
admin каза:
Парите съм ги пратил миналата седмица но само svilka ми потвърди, че ги е получил.Може би и останалите са ги получили но вече са ги изпили и изяли.

Блузите ще ги оставя за другата седмица да ги пращам, че не мога да се занимавам тази седмица с нищо.
Какво става ?
Няма ли да си даваме адресите?

На ЛС - ми прати адрес, име, размер и телефон за куриер.
 

Горе