нова джитка

Записване | коментари | гласуване | проблеми
Post Reply
bubust
Потребител
Потребител
Answers: 60

нова джитка

Post by bubust » Sun Mar 28, 2010 9:58 am

Скоро няма ли да има нова джитка?

Залежахме се. :)

eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Tue Mar 30, 2010 5:31 am

:idea:

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Wed Mar 31, 2010 9:00 pm

Няма да е лошо няква нова игричка да спретнем.
Даже и без награди да е, ще бъде забавно.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed Mar 31, 2010 10:18 pm

Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.

ArchangelS
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 41

Post by ArchangelS » Thu Apr 01, 2010 5:13 am

admin wrote:Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.
Еми, може да е като старата игра, пак за СЕО, но да е с друга ключова дума ?

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Thu Apr 01, 2010 6:28 am

Ето едно предложение.

Всеки записал се потренител за играта, ще има възможност да направи по един или 3, 5...зависи каква бройка ще се определи, но не повече от нея, урок/уроци.
Като тези уроци ще са с по-големи възможности от тези до сега - примерно: различен тайтъл да им се зададе, ключови думи, описания и т.н.
След това потребителя трябва да популяризира тези уроци - демек тука опираме до сео умения, но да се приложат върху уроците които си създал.

Накрая след определено време през което ще се играе тая игра, на финала админа засича чрез специално напиано приложение от него, чи потребителски профил е бил посещаван най-много и така се определя победителя.

На прима-виста това измъдрих :D

NewGuy
Гуру
Гуру
Answers: 106

Post by NewGuy » Thu Apr 01, 2010 7:45 am

Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. :D

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. :wink:

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Thu Apr 01, 2010 8:41 am

NewGuy wrote:Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. :D

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. :wink:
Да ся като се замислих и аз не них позволил да ми вписват некви тайтъли и ключови думи в сайта.
Мисля че сме правили нещо такова каквото предлагаш...

SveXteZ
Гуру
Гуру
Answers: 68

Post by SveXteZ » Thu Apr 01, 2010 9:28 am

@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist

Post by SandPrince » Thu Apr 01, 2010 10:07 am

SveXteZ wrote:@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...
да де, аз и за тва се отказах :D

Post Reply