нова джитка

Няма да е лошо няква нова игричка да спретнем.
Даже и без награди да е, ще бъде забавно.
 
Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.
 
admin каза:
Дайте предложения и ще намеря пари.
Просто не се сещам за каква игра.
Раздадох поддомейни на туриста ама не се развиват.
Може нещо в тази насока да се измисли.

Еми, може да е като старата игра, пак за СЕО, но да е с друга ключова дума ?
 
Ето едно предложение.

Всеки записал се потренител за играта, ще има възможност да направи по един или 3, 5...зависи каква бройка ще се определи, но не повече от нея, урок/уроци.
Като тези уроци ще са с по-големи възможности от тези до сега - примерно: различен тайтъл да им се зададе, ключови думи, описания и т.н.
След това потребителя трябва да популяризира тези уроци - демек тука опираме до сео умения, но да се приложат върху уроците които си създал.

Накрая след определено време през което ще се играе тая игра, на финала админа засича чрез специално напиано приложение от него, чи потребителски профил е бил посещаван най-много и така се определя победителя.

На прима-виста това измъдрих :D
 
Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. :D

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. :wink:
 
NewGuy каза:
Според мен трябва да е различно от създаването на уроци. Все пак последната игра беше на подобна тематика.

Sand тези title и keywords на сайта на туриста ли трябва да се сменят? Ако е така не вярвам админа да е съгласен както и аз.

Вероятно интереса към още 1 SEO игра е големите награди от първата. :D

Аз предлагам нещо, което не е правено до сега. Правен е модул интегриран с туриста (системата за тестове), SEO игра, новинарски сайт, видео уроци и какво ли още не.

Нямам точно предложение но може нещо от сорта на фен сайт на някоя актуална тема/и използвайки домейните от туриста. Идея за сайт с някакво бъдеще. Нека си спомним и началото на muzi4ka.com, който бе създаден именно за играта на туриста. Може да измислим нещо подобно. Тогава играта беше доста интересна но мисля, че не бяха достатъчно потребителите, които участваха. Сега мисля, че посещенията са се покачили и интереса за подобна игра ще е по-голям. Играта може да е за най-бързо развиващ се сайт, най-много функционален, най-красив абе общо взето може да се направят няколко различни категории, в които могат да бъдат определени няколко победителя. Например имаш сайт с хубав дизайн но куц от страна на функционалност заслужаващ да спечели така шанса ще е доста по-голям.

Давайте още идеи искаме игра пък идеи няма. :wink:

Да ся като се замислих и аз не них позволил да ми вписват некви тайтъли и ключови думи в сайта.
Мисля че сме правили нещо такова каквото предлагаш...
 
@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...
 
SveXteZ каза:
@sand доколкото схванах твоето предложение ми се струва още едно нещо да е нередно. Когато някой направи тези уроци и иска да ги разпространи просто няма да е много лесно. Ако направи урок за смяна на title на страниците то тогава ще е малко трудно да го разпространи ако вече има друг такъв урок в интернет или ако повече хора вече знаят как става.
@NewGuy
Идеята е добра само че нека този път да не е дизайнер + програмист и то на случаен принцип ами които с когото иска и да може да са повече от 2 човека ...

да де, аз и за тва се отказах :D
 
Аз мисля да се напряви игра, който направи най-добър сайт да спечели примерно 200 бонус точки. Всички сайтове ще бъдат оценявани от хората от форума. Всеки представя сайта си с няколко изречения представя използваните технологии за него.
 
SandPrince каза:
HackeR каза:
Или конкурс за най-добър дизайнер. ( То е ясно кой ще спечели,SandPrince :D )

тая идея подкрепям с 2 ръце и 3 крака :D
Какав е смисалът като знаем, кой ще спечели :D Ама може и да направите така:
Конкурс за дизайнер, конкурс за програмист :?:
 
slideR каза:
SandPrince каза:
HackeR каза:
Или конкурс за най-добър дизайнер. ( То е ясно кой ще спечели,SandPrince :D )

тая идея подкрепям с 2 ръце и 3 крака :D
Какав е смисалът като знаем, кой ще спечели :D Ама може и да направите така:
Конкурс за дизайнер, конкурс за програмист :?:

Ем то ние дизайнерите почети нямаме шанс ако е така :D

Трудно е да се измисли състезание , в което всички да са "равни" , и да могат да заемат добра позиция, ако вложат труд .

Сетих се нещо :D , Сега прочетох 1 тема , за първоаприлска шега, че WT е клониран :D Та... нека да направим играта, кой ще клонира най добре WT :D Дизайнер и програмист .. Но без такива взимане на сърс кодове . :p
 
Имам идея, подобна на SEO-то, само, че:
Този път състезанието да бъде за най-добре оптимизиран сайт откъм user-friendly интерфейс.
Тоест да се направи сайт за нещо, като се наблегне най-много на интерфейса.
Пак да има програмист, дизайнер на случаен принцип.
Всеки прави тема за сайта си и за него се гласува там.

Има много малки, но значителни неща в много сайтове, които дразнят, например, когато натиснеш "Давай" и не е написано заглавие, текста в полетата да си остава... и много други подобни.
:?:
 
@ArchangelS тва е добра идея - всеки да направи WT както той го вижда. Може админа да даде някво API да ползваме или..ддз, тая идея има хляб, трябва да се обмисли.

@rosko аз съм маниак на тема ползваемост ;D
 
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=91082

една такава идея какво мислите?

Да се направи клонинг на WT?
 
admin каза:
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=91082

една такава идея какво мислите?

Да се направи клонинг на WT?

аз съм ЗА :?:
Само правилата трябва да измислим :twisted:
 

Горе