нова джитка

Записване | коментари | гласуване | проблеми
slideR
Потребител
Потребител
Answers: 117

Post by slideR » Thu Apr 01, 2010 5:22 pm

NewGuy wrote:
HackeR wrote:Според мен конкурс-а да бъде на тема сайт за музика. Всеки с негов дизайн и негов кодинг да направи сайт и после да са на поддомейн в WT и всички потребители от WT да разгледат сайтовете и да гласуват :)
Доста затегнаха правилата за музикалните сайтове и авторските правила. Не смятам, че това ще се отрази добре.
Напълно си прав. Няма да се получи

rosko
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 32

Post by rosko » Fri Apr 02, 2010 6:48 am

Бих участвал в играта, която е за развитието на сайт, но...
Има и недостатъци, защото ще има някакви правила, които все пак ще ограничават възможнастта за развитие на всякъкъв вид сайтове.
Пример ще дам с сайт за песни(какъвто много биха направили), на който ще се качва нелегална музика и то на поддомейн на туриста.

Ако е за СЕО бих участвал, но с много затегнати правила, защото предната игра всички видяха какво стана...

emagi
Шаман
Шаман
Answers: 1032

Post by emagi » Fri Apr 02, 2010 7:35 am

HackeR wrote:Или конкурс за най-добър дизайнер. ( То е ясно кой ще спечели,SandPrince :D )
Недей бърза с изводите!

PHP_Masters
Потребител
Потребител
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Fri Apr 02, 2010 8:02 am

Защо пък да не направите състезание само за начинаещи дизайнери

NewGuy
Гуру
Гуру
Answers: 106

Post by NewGuy » Fri Apr 02, 2010 8:04 am

rosko wrote:Бих участвал в играта, която е за развитието на сайт, но...
Има и недостатъци, защото ще има някакви правила, които все пак ще ограничават възможнастта за развитие на всякъкъв вид сайтове.
Пример ще дам с сайт за песни(какъвто много биха направили), на който ще се качва нелегална музика и то на поддомейн на туриста.

Ако е за СЕО бих участвал, но с много затегнати правила, защото предната игра всички видяха какво стана...
Играта се протече по нормален начин. Всички изпищяха, че svilkaaa дал на някой приятел да му сложи линк в подписа си (може и да бъркам потребителя карам го на спомен). Играта си беше честна и справедлива.

Може да се измислят нещо като под сайтове на туриста. С подобен дизайн на туриста. Пример: news.web-tourist.net и се създава система подобна на news.ibox.bg. software.web-tourist.net система подобна на kaldata.com и т.н. Имам идея и за нещо, което не съм сигурен дали admin ще одобри. След създаването на сайта за победителите може да има някаква едноседмична реклама в туриста. Сайта вече е с почти 5000 посещения дневно, които могат да подпомогнат за добър старт на бъдещите проекти. Така може сайтовете да бъдат използвани след играта и има възможност за развитие в бъдеще. Може изрично да се напише, че сайтовете на тези под-домейни няма нищо общо със собственика на web-tourist.

Виждам, че има хора, които имат желание за игра но идеи няма. От вчера мисля някакво ново предложение само това ми хрумна. :roll:

Dizasterr
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 52

Post by Dizasterr » Fri Apr 02, 2010 10:32 am

NewGuy wrote:
rosko wrote:Бих участвал в играта, която е за развитието на сайт, но...

Играта се протече по нормален начин. Всички изпищяха, че svilkaaa дал на някой приятел да му сложи линк в подписа си (може и да бъркам потребителя карам го на спомен). Играта си беше честна и справедлива.

Може да се измислят нещо като под сайтове на туриста. С подобен дизайн на туриста. Пример: news.web-tourist.net и се създава система подобна на news.ibox.bg. software.web-tourist.net система подобна на kaldata.com и т.н. Имам идея и за нещо, което не съм сигурен дали admin ще одобри. След създаването на сайта за победителите може да има някаква едноседмична реклама в туриста. Сайта вече е с почти 5000 посещения дневно, които могат да подпомогнат за добър старт на бъдещите проекти. Така може сайтовете да бъдат използвани след играта и има възможност за развитие в бъдеще. Може изрично да се напише, че сайтовете на тези под-домейни няма нищо общо със собственика на web-tourist.

Виждам, че има хора, които имат желание за игра но идеи няма. От вчера мисля някакво ново предложение само това ми хрумна. :roll:
Това е добра идея. :?:

alex95_bg_2
Шаман
Шаман
Answers: 325

Post by alex95_bg_2 » Fri Apr 02, 2010 11:02 am

Не, не само не SEO :lol:
Тъкмо мина тоя тъп ипотпал, цялата мрежа нафлудиха с него.

Аз предлагам отново като играта с екипа. Пак сайт на някаква тематика, и дизайнер и програмист работят в екип. После отново се избира с гласове. Само да е различна тематиката от старата игра.
Трудно е да се мислят игри за подобен тип сайт :) Може просто да се повтарят тези до сега но с различни цели

PHP_Masters
Потребител
Потребител
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Fri Apr 02, 2010 2:20 pm

Имам доста странна идея за игра, но не знам дали е по темата на игрите които правите.

Всеки да представи своя мобилен телефон по най-добрия начин в направен от PHP сайт за игри за телефона, програми,музика, хакове,теми, уроци на всякакви теми

това е :)

HackeR
Турист
Турист

Post by HackeR » Fri Apr 02, 2010 2:33 pm

PHP_Masters wrote:Имам доста странна идея за игра, но не знам дали е по темата на игрите които правите.

Всеки да представи своя мобилен телефон по най-добрия начин в направен от PHP сайт за игри за телефона, програми,музика, хакове,теми, уроци на всякакви теми

Хареса ми тази идея :)

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Fri Apr 02, 2010 2:37 pm

PHP_Masters wrote:Имам доста странна идея за игра, но не знам дали е по темата на игрите които правите.

аз нещо не схванах :shock:
сайт за мобилиния телефон който притежаваме така ли?

Post Reply