нова джитка

Записване | коментари | гласуване | проблеми
PHP_Masters
Потребител
Потребител
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Fri Apr 02, 2010 3:05 pm

SandPrince wrote:
PHP_Masters wrote:Имам доста странна идея за игра, но не знам дали е по темата на игрите които правите.

Всеки да представи своя мобилен телефон по най-добрия начин в направен от PHP сайт за игри за телефона, програми,музика, хакове,теми, уроци на всякакви теми

това е :)
аз нещо не схванах :shock:
сайт за мобилиния телефон който притежаваме така ли?
точно така :)

NewGuy
Гуру
Гуру
Answers: 106

Post by NewGuy » Fri Apr 02, 2010 4:07 pm

Ами ако нямам мобилен телефон? :roll:

SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

Post by SandPrince » Fri Apr 02, 2010 4:08 pm

NewGuy wrote:Ами ако нямам мобилен телефон? :roll:
Ще прави за стационарния си :D

NewGuy
Гуру
Гуру

Post by NewGuy » Sat Apr 03, 2010 7:21 am

Надявам се поне идните дни да има някои идеи, за които да се гласува каква ще е бъдещата игра. По време на почивките лично аз имам доста свободно време чудейки се с какво да го запълня. :wink:

rosko
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 32

Post by rosko » Sat Apr 03, 2010 8:19 am

Сетих се за една идея..
Събират се в отбор 2-ма програмиста и 2-ма дизайнера
Целта на играта е да се направи нещо бързо, но качествено...
Примерно "отбор 1" имат за задача да направят сайт на фирма, "отбор 2", сайт на някакъв проект или училище.
И така задачите примерно ще се дадат идеи в една тема за сайтовете и после ще се разпределят по отборите.

В тази игра, отборите ще са все едно фирма за изработка на краен продукт(сайт, работещ), по поставени условия.

NewGuy
Гуру
Гуру

Post by NewGuy » Sat Apr 03, 2010 8:31 am

Трудно е 2ма дизайнера и 2 програмиста да работят по 1 и същ проект. Като знаем, че някои от потребителите няма да имат възможност да изпълнят задачата особено в кратък срок. Доста по-трудно е да се разгадае кода на някой друг отколкото ти да го напишеш сам. :?:

rosko
Много Редовен
Много Редовен

Post by rosko » Sat Apr 03, 2010 8:37 am

Добре де, прав си, идеята беше в бързината на работа, но май няма да стане, ще трябва 1 прог. и един дизайнер...
мо)
Иначе как ви се струва идеята, на мен ми е малко тъпа, защото пак ще има разновидност на проектите и може един училищен сайт да се окаже по-лесен от сайт на фирма(пример само), може би трябва да се подберат условията за всеки един проект поотделно.
Не знам.

SveXteZ
Гуру
Гуру
Answers: 68

Post by SveXteZ » Sat Apr 03, 2010 8:39 am

rosko wrote:Добре де, прав си, идеята беше в бързината на работа, но май няма да стане, ще трябва 1 прог. и един дизайнер...
мо)
Иначе как ви се струва идеята, на мен ми е малко тъпа, защото пак ще има разновидност на проектите и може един училищен сайт да се окаже по-лесен от сайт на фирма(пример само), може би трябва да се подберат условията за всеки един проект поотделно.
Не знам.
точно това му е трудното на такъв проект.
Аз си мислех да се направят например модове за Greesmonkey, които да работят за туриста и модът който е най userfriendly и има най-добри свойства да спечели ... лошото е че е май става само на javascript да се пишат модовете ...

rosko
Много Редовен
Много Редовен

Post by rosko » Sat Apr 03, 2010 8:43 am

Замисъла ми е друг - все едно отбора е една фирма, която предлага такива услуги, аз отивам при тях и им казвам какъв сайт искам, това в случая ще го направи админ..

kWo_2
Потребител
Потребител

Post by kWo_2 » Sat Apr 03, 2010 9:01 am

Аз съм за клонирането на WT, но да не се използва готова система за форума, а да е писан.. ?!? :?

Post Reply