Нова игра на WT

Admin

Registered
Миналата година имаше много игри но тази още не правили.
Спонсори няма много в тази криза.

От Мобио дадоха 200 лв. за награден фонд.
Ще уредя и някакви други награди до края на играта.

Въпроса е каква да е играта.

Аз реших да е свързано с поддмейните на туриста като идеята е тези домейни да станат собственост на тези, които ги развиват и ги хостват.

Така след играта ще може тези проекти да продължат да съществуват.
Гарантирам, че собстевниците на поддомейните ще си останат такива дори да получат бан от сайта след време.

Ето я и идеята.
На поддомейна се създава сайт, който след това ще се оценява от потребители в гласуване.
Този сайт освен полезен трябва да има и система за плащане през
mobio.
Може да е свързано с проекта. Примерно услуга, която той предлага.
Ако няма какво друго може просто да се сложи една система за спосориране на въпросния проект чрез СМС.
Няма значение какво е стига д аползва по някакъв начин услуга на Мобио.

Ще има награда за най интересен проект (изпълнение, идея, дизайн и т.н.) и ще е на база гласуване на потребителите.
Примерно 100 лв.
Още една награда от 100 лб. за сайта, който е успял да интегрира плащанията през мобио най добре.
За пример ще дам система за автоматично плащане на реклама във въпросният сайт.

И още 2-3 утешителни награди под формата на домейн или хостинг.
Нещо такова.

Дайте ми ваши предложения за да мога да реша какво точно да правя.
 
Харисва ми, но с това от mobio.bg не ми харисва :(. Но ако това ще е цената аз бих участвал
 
ако има някаква сео игра бих се включил, но това не ми грабва вниманието, а отностно тоя поддомейн, само поддомейна ли остава или и някаква част от хоста, в смисъл комплект ли е?
 
Страхотно! Имам една идея извинявам се, че не е за тук, но мога да предложа машинка 100 ГБ с линукс центос 5.4 и някакъв контролен панел за poddomain.web-tourist.net
 
Надявам се по критерия дизайн няма да бъде оценяван сайта. Не на всеки му се отдава все пак.
 
Ще се оценява от потребителите с гласуване.
Кой каквото и както си хареса.

Това за мобио не знам дали е добра идея, тъй като трябва да е прави акаунт в мобио а в крайна сметка не е добре да се рпавят фалшиви акаунти само заради играта.

Може просто да има линк към мобио.
 
е то няма как да се направи фалшив акаунт в мобио.бг при положение, че си има изисквания за това, как се използват услугите и ако не са изпълнени се деактивират
 
embaka каза:
е то няма как да се направи фалшив акаунт в мобио.бг при положение, че си има изисквания за това, как се използват услугите и ако не са изпълнени се деактивират

Имам предвид да не се прави акаунт само за да се участва в играта.
 
Въпреки, че @admin не веднъж е казвал, че няма за цел да печели от форума, аз предлагам да го игнорираме и да направим една обща сметка, изцяло предназначена за форума.
Предполагам, че никой (или поне доста малка част) от участниците, реално ще се опитат да се издържат от сайта, било то от реклами, било то от смс-и. Нека и малкото (разбира се, дано да има) да иде за една добра кауза. Така смятам, че ще е по-добре за всички :idea:
 
Replace каза:
Въпреки, че @admin не веднъж е казвал, че няма за цел да печели от форума, аз предлагам да го игнорираме и да направим една обща сметка, изцяло предназначена за форума.
Предполагам, че никой (или поне доста малка част) от участниците, реално ще се опитат да се издържат от сайта, било то от реклами, било то от смс-и. Нека и малкото (разбира се, дано да има) да иде за една добра кауза. Така смятам, че ще е по-добре за всички :idea:


Replace, тя играта нали е с цел да се направи сайт с услуги използващи се от мобио. Всеки ще прецени как ще използва тази услуга, а дали ще има печеливши от това не се знае. а и все пак сайта ще се оценява от потребители на web-tourist. Според мен цялата тая работа няма никакъв смисъл :D щом ще се оценява визията, какво ще има в сайта. Каква е гаранцията, че 10 пешлемета приятелчета на "пешо зъбатия" няма да гласуват за него, за да спечели той? Някак си игрите в тоя сайт не са замислени ама въобще както трябва...
 
Аз никъде не съм коментирал играта, освен частта с акаунтите от мобио :idea:
 
админе,

само с линк, демек реклама на мобио, мисля че е най-добре.
Така всеки ще може да участва.
 
@Sand и аз съм съгласен с теб но все пак и спонсорите трявба да печелят нещо. Все пак те влагат 200 лева в тази игра.

Най-много ми хареса идеята на @Replce. Да се направи една сметка и всеки желаещ да му бъде активирана услугата от един потребител, който да контролира този акаунт. Предлагам да бъде Replace.

Идеята на играта ми харесва. От доста време не съм виждал под-домейн на туриста и мисля, че играта ще бъде интересна.

Само не разбрах преди започването на играта всеки си изисква суб-домейн, който пожелае?
 
Аз предлагам ти(admin) да дадеш на всеки участник или екип идея, която да изпълни, може да се повтарят, но с някои различия.

Да, за мен рекламата под формата на банер е по-добра, отколкото с-ма за плащане, но ти решаваш :)
 
Ако всеки сам си избира име за поддомейна ще станат спорове, защото ако 2ма поискат едно и също име?
най-добре поддомейните да са случайни :)
 
Мисля всеки да си обяви, идеята която да изпълни.
Не аз да решавам.
Поддоемйна си остава за него за вечни времена .
Всеки поддомейн ще се записва email-a на собственика от която да може да иска смяна на ДНС-ите.
 
Скоро.
Мисля до два три дни да обявя краен срок за записване и правила.
Ако имате предложения за правила казвайте.
 

Горе