Записване и правила за новата игра

Записване | коментари | гласуване | проблеми
stoqnski
Гуру
Гуру
Answers: 122

Post by stoqnski » Tue May 04, 2010 8:30 pm

kWo_2 wrote:
admin wrote: 1. Трябва да обявите на каква тема ще бъде сайта и да се запишете до
1 юни 2010
Братле моля ти се , не ми копирай правилата , четох ги , премислех ги и казвам , че има още 26-7 дена до края на записването ... тъй че като нямам още намерение защо да подавам грешна информация и там да ме включват примерно в някакви списъци , а после се окаже , че нямам изготвен сайт ..

SveXteZ
Гуру
Гуру
Answers: 68

Post by SveXteZ » Tue May 04, 2010 8:31 pm

stoqnski wrote:Малък коментар:
Добре аз ли само проумявам , че не е хубаво да се разкрива идеята за сайта ... Защото ей сега мога да кажа сайт за коли или сайт за футбол (примерно) и веднага да вляза в кавга с хората , които вече нали са си избрали тази тематика и все ще седи зад неговото си мнение ...
Не схванах защо ще влизаш в кавга с тях ? В правилата не е забранено да има повече от един сайт на една тематика. Така и конкуренцията ще е по-добра и навярно резултата също :?:

stoqnski
Гуру
Гуру
Answers: 122

Post by stoqnski » Tue May 04, 2010 8:38 pm

SveXteZ wrote:
stoqnski wrote:Малък коментар:
Добре аз ли само проумявам , че не е хубаво да се разкрива идеята за сайта ... Защото ей сега мога да кажа сайт за коли или сайт за футбол (примерно) и веднага да вляза в кавга с хората , които вече нали са си избрали тази тематика и все ще седи зад неговото си мнение ...
Не схванах защо ще влизаш в кавга с тях ? В правилата не е забранено да има повече от един сайт на една тематика. Така и конкуренцията ще е по-добра и навярно резултата също :?:
Добре тогава щом казвам :)

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed May 05, 2010 8:27 am

stoqnski wrote:
kWo_2 wrote:
admin wrote: 1. Трябва да обявите на каква тема ще бъде сайта и да се запишете до
1 юни 2010
Братле моля ти се , не ми копирай правилата , четох ги , премислех ги и казвам , че има още 26-7 дена до края на записването ... тъй че като нямам още намерение защо да подавам грешна информация и там да ме включват примерно в някакви списъци , а после се окаже , че нямам изготвен сайт ..

Хубаво е да се обяви над какво ще се работи.
Както вече споменах няма правило да се запазват теми.
Всеки работи над каквото иска.
Ако искаш изчакай до края и тогава обяви над какво ще работиш.
Дори да се препокрива с друга заявка то това не значи нищо.
Ако смяташ, че не е нужно да пишеш идеята си веднага изчакай до края на май и тогава го обяви.

qazxsw
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 18

Post by qazxsw » Wed May 05, 2010 9:52 am

Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

И кога ще се дават под домейните?

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed May 05, 2010 11:08 am

qazxsw wrote:Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

Може и веднага който иска.
Няма проблем.
НАмерете си хостинг ,
който да може да адва поддомейни (почти всички хостинг компании)
или на личния комп (с реален ИП адрес).

На безплатен хостинг не става. Пробвал съм. Не разрешава адване на поддомейн като аддон домейн.

qazxsw
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 18

Post by qazxsw » Wed May 05, 2010 12:42 pm

admin wrote:
qazxsw wrote:Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

Може и веднага който иска.
Няма проблем.
НАмерете си хостинг ,
който да може да адва поддомейни (почти всички хостинг компании)
или на личния комп (с реален ИП адрес).

На безплатен хостинг не става. Пробвал съм. Не разрешава адване на поддомейн като аддон домейн.
Така, ами ако може да получа поддомейн nature ип адреса на хостинга ми е 217.23.13.208 .

Ако се иска някаква допълнителна информация ще кажа.

0u7
Потребител
Потребител
Answers: 83

Post by 0u7 » Wed May 05, 2010 2:19 pm

Админ желяя под-домейн save моля кажете каква информация да ви дам за да го получа

koko92_national
Турист
Турист
Answers: 10

Post by koko92_national » Wed May 05, 2010 2:32 pm

0u7 wrote:Админ желяя под-домейн save моля кажете каква информация да ви дам за да го получа
Или IP адрес или DNS адрес.

0u7
Потребител
Потребител
Answers: 83

Post by 0u7 » Wed May 05, 2010 2:37 pm

Ами ако го сложи ДНС нема ли да земе нещата които има на хоста :? аз иам предвид от папка примерно save оттам да зима сайта не от public_htmL

Post Reply