Записване и правила за новата игра

Записване | коментари | гласуване | проблеми
PHP_Masters
Потребител
Потребител
Posts: 1252
Joined: Thu Dec 10, 2009 5:26 pm
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Mon May 31, 2010 10:03 am

не трябва ли вече да се затваря темата?

User avatar
daemon666
Турист
Турист
Posts: 254
Joined: Sun Apr 19, 2009 11:33 am

Post by daemon666 » Mon May 31, 2010 5:47 pm

Записвам се! Тема - всичко за най-интересните онлайн игри!
Image

peter2222
Потребител
Потребител
Posts: 608
Joined: Sat Jun 05, 2010 4:51 am

Post by peter2222 » Sat Jul 03, 2010 6:46 pm

късно ли е да се запиша ?

User avatar
qazxsw
Много Редовен
Много Редовен
Posts: 1860
Joined: Mon Dec 21, 2009 8:11 pm
Answers: 18

Post by qazxsw » Sat Jul 03, 2010 6:46 pm

peter2222 wrote:късно ли е да се запиша ?
Ами тя играта свърши преди 2-3 дни май!?

0u7
Потребител
Потребител
Posts: 1084
Joined: Mon May 18, 2009 4:10 pm
Answers: 83

Post by 0u7 » Fri Jul 09, 2010 3:03 pm

Какво стана с играта гледам има доста записани и само 4 сайта Оо Кога ще е края на играта и обявяването на победителите ?

User avatar
kulov
Потребител
Потребител
Posts: 1156
Joined: Sat Apr 03, 2010 1:08 pm
Answers: 133

Post by kulov » Fri Jul 09, 2010 3:07 pm

Не прочете ли, че на 31 свършва записването, и реално тогава се почва да се правят проектите :shock: А не на 31 да свършва играта и да се обявяват победителите..

User avatar
qazxsw
Много Редовен
Много Редовен
Posts: 1860
Joined: Mon Dec 21, 2009 8:11 pm
Answers: 18

Post by qazxsw » Tue Jul 13, 2010 11:42 am

kulov wrote:Не прочете ли, че на 31 свършва записването, и реално тогава се почва да се правят проектите :shock: А не на 31 да свършва играта и да се обявяват победителите..
Добре, а кога свършва играта?

User avatar
misho
Много Редовен
Много Редовен
Posts: 1841
Joined: Wed Apr 26, 2006 2:15 pm
Answers: 49
Location: Бургас
Contact:

Post by misho » Tue Jul 13, 2010 11:48 am

admin wrote:Ще започне в края на май и ще завърши на 15 юли.
Предполагам тогава ще е гласуването вече. Т.е. след два дни. :wink:

Post Reply