Реклами от Google "AdSense" - моля за помощ :)

Всичко за възможностите за печеле/харчене на пари в нета.
Forum rules
Моля, маркирайте отговора на потребитeля, който най-много ви е помогнал за решаването на проблема/въпроса Ви!
Повече за системата за оценяване може да прочетете тук: viewtopic.php?f=28&t=130265
Av7oManiA
Нов
Нов

Реклами от Google "AdSense" - моля за помощ :)

Post by Av7oManiA » Fri Jan 14, 2011 3:11 pm

Здравейте !
Някой може ли да ми обясни ,как стоят нещата с :
Осигурете си приходи от уебсайта си с реклами от Google "AdSense"
Може ли да се изкарат пари ?
Дали ще работи и на моя форум след като е безплатен :)

Благодаря предварително !

ПП: моя форум на http://www.forumotion.com/
форум за автомобили
Версия: phpbb3

ventsi34
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by ventsi34 » Fri Jan 14, 2011 9:55 pm

Ще работи на форума ти прочети повече в самия google

http://www.google.com/adsense/support/b ... 29574&rd=2

Точно процедурата е дълга за обяснение детаилно но ще напиша нещо кратко.

1. Значи ти си регистрираш сайта
2. От google влизат в сайта ти и гледат дали спазваш правилата им
3. Потвърждават регистрацията ти (ако отговаряш на правилата им)
4. Ти влизаш в акаунта си избираш си какав банер искаш да сложиш в сайта си и google генерира код за теб
5. Ти добавяш кода даден ти от google в сайта ти и готово.

Дали се печелят пари относително е колко хора кликат на рекламите. Но имай предвид, че нерегламентирани кликания се засичат и наказват.

Av7oManiA
Нов
Нов

Post by Av7oManiA » Sun Jan 16, 2011 8:41 pm

Трябва ли да си изкарвам виза карта ?

Как се получават парите от google ?

Благодаря :)

ventsi34
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by ventsi34 » Sun Jan 16, 2011 10:02 pm

не е задалжително да имаш карта може да ти ги платят чрез чек и мисля, че може чрез paypal. Много за напред мислиш първо ги събери :)

Av7oManiA
Нов
Нов

Post by Av7oManiA » Mon Jan 17, 2011 8:03 am

Питам защото ми казаха че не може да ползвам AdSense :) Защото форума ми бил с безплатен хост и домейн :) Затова разпитвам толква много :)
Но вчера видях форум на същата платформа с това :)

Image

Нали това е рекламата от AdSense :) или се бъркам нещо :)

peter2222
Потребител
Потребител

Post by peter2222 » Mon Jan 17, 2011 8:12 am

Av7oManiA wrote:Image

Нали това е рекламата от AdSense :) или се бъркам нещо :)
да това е!

няма знач. дали си на безплатен хостинг/домейн система, може да ползваш AdSense

littlegirl
Нов
Нов

Моля ви за помощ!!!

Post by littlegirl » Tue Aug 12, 2014 2:23 pm

adsense-noreply@google.com

24.07

до мен
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:

Недостатъчно съдържание
---------------------

Допълнителни подробности:

Недостатъчно съдържание: За да бъдете одобрени за AdSense и да показвате реклами на сайта си, страниците Ви трябва да имат достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботът ни да определи на каква тема са те.

За да решите този проблем, моля, разгледайте следните предложения:

– Уверете се, че на страниците Ви има достатъчно текст – уебсайтове, които съдържат предимно изображения, видеоклипове или анимации с Flash, няма да бъдат одобрявани.
– Съдържанието Ви трябва да съдържа завършени изречения и параграфи, не само заглавия.
– Уверете се, че уебсайтът Ви е напълно изграден и действащ, преди да подадете молба за AdSense – не кандидатствайте, докато сайтът Ви все още е в бета версия или „в процес на създаване“, или се състои само от шаблона за уебсайт.
– Поставете рекламния код на действаща страница от уебсайта си. Не е необходимо да е главната, но тестови страници, които са празни с изключение на рекламния код на AdSense, няма да бъдат одобрявани.
– Осигурете на посетителите си ясна система за навигация, така че да могат лесно да намират всички секции и страници на уебсайта Ви.
– Ако искате да получавате приходи от видеоклипове в YouTube, моля, кандидатствайте за програмата за приходи на YouTube (http://support.google.com/youtube/bin/a ... er=2490020). Обърнете внимание, че блогове и уебсайтовете, които съдържат само видеоклипове, няма да бъдат одобрявани.

Веднага щом извършите необходимите промени, с удоволствие ще разгледаме молбата Ви отново.
Last edited by littlegirl on Mon Sep 01, 2014 9:10 pm, edited 1 time in total.

acira
Турист
Турист

Post by acira » Tue Aug 12, 2014 3:32 pm

Както при всяка подобна на адсенс услуга всичко зависи от броят на потребителите и кликанията им на рекламите. Прочети уроци за разположение на рекламите, има хора които наблъскват страниците си с прекалено много.
От моят скромен опит знам, че за да печелиш от подобен вид реклами, ти трябва страшно добра страница (да няма еквивалент, оптимизирана, добре изработена). Или да разполагаш с повече от 1 уебсайт.

littlegirl
Нов
Нов

Post by littlegirl » Tue Aug 12, 2014 10:01 pm

На мен това ми е първия опит и много искам да успея да го пусна! но ми трябва помощ. в писмото пише че робот не може да влезне прочете сайта.ако в adsense настройки / Данни за вход за робота . няма ли да повие?
Благодаря ти за бързия ти отговор!
Новак съм,но не ми се иска да се отказа.

acira
Турист
Турист

Post by acira » Wed Aug 13, 2014 10:07 am

littlegirl, инсталирай SEO плъгин за Wordpress. Добави навигация.

Според мен домейна не е много подходящ. http://moz.com/blog/how-to-choose-the-right-domain-name

Тази реклама на хоста е доста дразнеща. Оправи си текста (главните букви). Прегледай и други теми за Wordpress, има доста по-добре стилизирани. Потърси "Wordpress magazine themes".

Post Reply