Проблем с Google Adsense и e107

Dimbadboy

Registered
Здравейте днес се регистрирах за Adsense, но ми пратиха следния е-майл :
Код:
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Собственост върху домейн

---------------------

Допълнителни подробности:

Собственост върху домейн: За да завършим проверката на уебсайта Ви, трябва да потвърдим, че имате достъп до изходния HTML код на изпратения от Вас URL адрес или сте получили достъп до AdSense чрез платформата на трета страна.

I. Ако хоствате собствения си уебсайт или можете да редактирате HTML кода, моля, изпълнете следните стъпки:

   1. Влезте в изходния HTML код на www.МОЯТ САЙТ.co.cc/.
   2. Създайте отделна страница на сайта и поставете фрагмента:

<p>Това съобщение потвърждава моята собственост върху сайта, както и че този сайт спазва програмните правила и Общите условия на Google AdSense. ca-pub-0000000000000 </p>

След като ми го пратиха този е-майл направих "нова страница" от админ панела на е107 и го поставих "фрагмента" след, което пак пратих кандидатура отново, но промених линкът към сайта да сочи към новата страницата, последва пак същият е-майл реших, че трябва да сложа "фрагмента" в theme.php след което пак кандидатствах за одобрение, но пак ми пратиха същия е-майл. Може ли някой да помогне. Мерси предварително.

ПС: Използвам фрее домейн с име " co.cc ", възможно ли да е от там проблема.
 
Направи нова страница и там постави съобщението. Примерно http://твоят-сайт.co.cc/googleads.html
 

Горе