Youtube partnership

idevbg

Registered
Запознати ли сте как стоят нещата с партнършипа?

Доколкото аз знам в около 20 страни по света програмата е отворена, т.е. активира се от настройките на профила и си готов.

За тези, които не знаят участниците в партнършипа печелят пари на гледане/лайкване/фейвъритване на клипа.

За останалите държави как стоят нещата? Доколкото пише в YouTube - "Жителите на някои страни трябва да кандидатстват чрез апликейшън". Но не мога да разбера това за "останалите" страни ли е или за някои от тези 20?

И някой чувал ли е за възможността някои да ти регистрира акаунта в една от тези страни и евентуално да ти получава парите, та да ти ги праща. :)
 
За България още не може още. Сигурно ще стане така да се регистрираш в друга държава през прокси. Трябва най-вероятно да си отвориш и някаква банкова сметка в чужда банка.

Иначе можеш да си сложиш реклама на клипчетата и пак да печелиш пари.

http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=94522&topic=1322133&ctx=topic
 
Ясно. А за България може ли да стане чрез някакъв рикуест към ютуб?

Или единствения вариант е някои зад граница да ми регистрира акаунт и да ми получава парите?
 
Има и друг вариант, при мен работи...
Влизаш си в настройките на профила и си сменяш държавата...
 
Nazi_93 каза:
Има и друг вариант, при мен работи...
Влизаш си в настройките на профила и си сменяш държавата...
А като дойде време да плащат? Различни държави не е ли проблем?
По-точно как ще правят плащане към държава, която не е в партнершипа..
 
Ами, до сега не съм си искал плащане, но в PayPal предполагам, че няма да има проблем...
 
Nazi_93 каза:
Ами, до сега не съм си искал плащане, но в PayPal предполагам, че няма да има проблем...
Дано няма, но предполагам, че от Гугъл са помислили за това.. нали не си мислиш, че те няма да разберат?

Дано си получиш парите :?:
 

Горе