Въпрос за позиционирането на рекламите?

mnnedialkov

Registered
Имам сайт, който е от скоро(от месец) и имам от няколко дни проблеми с хоста(не издържа на потребители - много странно) и се чудя как точно да позиционирам рекламите ...
От скоро се занимавам с това, няма никакви познания и опит!

Сайтът:
тема - новини, сензации, скандали, видео, вицове
посещения - 20-30 хил. импресии на ден, но не съм захващал сериозно с него(скоро почвам)
рекл. компании - adsense, adcash, etarget, easyads, httpool (но явно няма да ги оставя в сайта - само си рекламират собствения си ...)
аудитория - основно 18-24 год.(съдя по моите фб страници, откъдето идва този трафик)

Въпросът ми е как точно да позиционирам тези реклами в сайта, как да ги степенувам по важност и какъв вид реклама от тези изброени е най-доходоностния за дадената компания ...
Интерсуваме най-вече какви са нормалните цени от adsense за 1000 импресии?

Има ли някакви праивила за позициониране точно на адсенс - някой беше ми казал, че нов акаунт, е хубаво да не пускат по 3 реклами в една страница и ако не ги позиционирам, според правилата на гугъл адсенс, могат да ми деактивират акаунта?
 
мога да ти кажа че адсенсе са най добри и не трябва въобще даже да си помисляш начин да ги мамиш защото ще си загубиш акаунта отностно рекламите гледай фона на рекламите да ти съвпада с бекграунда само надписа да ти е различен така мисля ще имаш по голям интерес към тях.Сега на бял фон да сложиш да речем лилав или черен фон няма как да стане.Другото което знам е че гоогле сами подбират рекламите които да ти пуснат спрямо информацията в твоя сайт само знам че най добре платените реклами са отностно за форекс и застраховки за да имаш тези реклами сайта ти трябва да има такава информация ако имаш някакви други въпроси питай
 

Горе