Спиране на Google+

desita74

Registered
Здравейте, вярно ли е че Google+ ще спре.

Профилът ви в Google+ се оттегля на 2 април 2019 г. Научете повече

Какво ще стане с Adsense, някой знае ли?
 
Спира само профилът в Google+ - социалната мрежа. Всичко останало си продължава, както до сега.
 
какво ще кажете, напълно ли спря.
какъв коментар бихте дали, полезно ли ви беше google+
Това умря, но в момента играе нещо като бридж за другите продукти на Google. Който имал, имал. Който развивал, развивал. И накрая секирата. Ето нещо, което можем заедно да погледнем и да поразсъждаваме върху него:


Ако някой не го засичал, сега е подходящ момента да го разгледа. Повече са отколкото си мислим и засичали някога.
 
О уау, изобщо не очаквах да е толкова голямо. Веднага ми направи впечатление, че Google Chrome Apps изчезва. Бях го ползвал преди време за нещо и в последствие го търсих, но не можах да го намеря изобщо. А те го били махнали...
 
О уау, изобщо не очаквах да е толкова голямо. Веднага ми направи впечатление, че Google Chrome Apps изчезва. Бях го ползвал преди време за нещо и в последствие го търсих, но не можах да го намеря изобщо. А те го били махнали...
Да, аз една 1/10 знам от тях, и съм ги ползвал с годините. Но са къде къде повече. Ама за да успееш трябва и някъде да се провалиш, нали? :)
 

Горе