Responsive design

Имаш предвид framework ли?

http://lmgtfy.com/?q=responsive+css+framework

Защото responsive design е понятие само.
 
Интересният въпрос е какво не му е наред на bootstrap, че търсиш алтернатива?

Като цяло е доста добро решение, понеже не отнема много време да се научи, документацията не е много зле, а и можеш да си избираш само компонентите, които ти трябват, вместо да товариш сайта с излишен код (предполагам същото може да се каже и за няколко други framework-а, но това е отделен въпрос).
 
Като гледам, ти май нямаш нужда от съвет?
Питаш нещо, пък после сам си ги намираш нещата, явно е могло ?
Айде късмет и другия път си търси нещата сам, ако става дума за такива.
Ако беше написал в гугъл "css frameworks" или "css mobile first" - нямаше нужда да пускаш тема, ама кой да мисли.
 
gearfight каза:
Като гледам, ти май нямаш нужда от съвет?
Питаш нещо, пък после сам си ги намираш нещата, явно е могло ?
Айде късмет и другия път си търси нещата сам, ако става дума за такива.
Ако беше написал в гугъл "css frameworks" или "css mobile first" - нямаше нужда да пускаш тема, ама кой да мисли.
Не го нападай човека. Аз също доста често знам нещо, но никога не е излишно второ/трето мнение. Може пък някой друг да знае и да предложи друго по-добро решение.

Иначе по темата - аз също съм се спрял на bootstrap и го ползвам. Лесен, удобен и бърз за усвояване. Има си всичко, каквото ти трябва :?:
 
Не го нападай човека. Аз също доста често знам нещо, но никога не е излишно второ/трето мнение. Може пък някой друг да знае и да предложи друго по-добро решение.

Точно това ми беше целта да взема и друго мнение.
 
Вие може да му препоръчате, но той без да тества и да установи, кое за него е най-добро и разбираемо - няма смисъл.
За това трябваше сам да си ги прегледа всичките и да установи най-доброто за самия него.
 

Горе