Когато се логна излиза следната грешка

chepa

Registered
Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0
След като рефрешна тя изчезва ..
 
То по-скоро не е грешка щом като ти работи скрипта за вход, а ти по скоро ти казва, че някои от функциите са на по-стара версия писани на PHP 4, малко английски нямаше да зле, но все пак.. казва, че някои работи са използвани до PHP4.. :)
 
shashma88 каза:
Сложи най-отгоре error_reporting(0);

Явно много ти харесва тази функция. Няма ли да е по-добре да си оправи грешката, отколкото да я блокира. Така, ако му излезе и друга грешка няма да може да я види.



Колкото до автора. Ами тя самата грешка ти е казала какво да направиш, ти само остава да направиш тези неща.


1. Спри register_globals ако е включен.
2. Спри session.bug_compat_42 или session.bug_compat_warn

Тези неща се спират от php.ini, който се намира в папката на PHP.


Вземи си намери направо една логин система писана на PHP 5, че да нямаш проблеми.
 
relax4o каза:
shashma88 каза:
Сложи най-отгоре error_reporting(0);

Явно много ти харесва тази функция. Няма ли да е по-добре да си оправи грешката, отколкото да я блокира. Така, ако му излезе и друга грешка няма да може да я види.



Колкото до автора. Ами тя самата грешка ти е казала какво да направиш, ти само остава да направиш тези неща.


1. Спри register_globals ако е включен.
2. Спри session.bug_compat_42 или session.bug_compat_warn

Тези неща се спират от php.ini, който се намира в папката на PHP.


Вземи си намери направо една логин система писана на PHP 5, че да нямаш проблеми.

Мене тази грешка не ми е проблем просто се чудих дали има проблем ако я изключа :) спрях я още като пуснах поста, че ме дразнеше, а колкото до английския не се притеснявай за него преведох си го колкото за толкова все го знам :).

Благодаря на всички за съветите и помоща :) няма да дам на никой точка, тъй като няма да е справедливо спрямо другите ;)
 

Горе