Брояч на посетители

cr0uch3rr

Registered
Здравейте,трябва ми брояч който изписва колко хора В МОМЕНТА гледат определена php страница :)
 
Малко като се ЗАМИСЛИШ, ще стигнеш до идеята, че точно това дори и да е възможно, то е напълно безсмислено... повечето сайто слагат някакъв приемлив периот от послдните активитита на потребителите - например 5 или 10 мин...
 
На мен ми трябва просто брояч на гледания в момента или нещо като код който показва през последните 10 минути колко хора са гледали страницата :)
 
cr0uch3rr каза:
На мен ми трябва просто брояч на гледания в момента или нещо като код който показва през последните 10 минути колко хора са гледали страницата :)

https://www.tyxo.bg/

Ето ти едно лесно решение ако нямаш време да пишеш друго или не ти се занимава. :)
 
lamerko каза:
Малко като се ЗАМИСЛИШ, ще стигнеш до идеята, че точно това дори и да е възможно, то е напълно безсмислено... повечето сайто слагат някакъв приемлив периот от послдните активитита на потребителите - например 5 или 10 мин...

Ако се ползва AJAX и съответните EVENTS може доста точно да се определи, кой и кога точно е гледал дадена страница
 

Горе