Програма за кодиране на PHP код.

Zend Studio
HTMLPad
...

Платени са. За парите които даваш получаваш повече от желаното качество. Много мразя хора, които си теглят всичко от тракерите. ДА - да го изтеглят и да го погледнат, но има и още една стъпка, която всички пренебрегват - да си го купят от производителя. Всичко съм си купил, даже и на безплатните програми съм давал дарения. Това че ще дадеш ~20 лева не е кой занае колко, със или без тях все си си такъв, но като ги дадеш ще знаеш че си ги дал и че това е оригинала, не някакъв измислеш релииз. И музиката си копувам, и филмите и всичко. Смятам, че съм добър пример и че има поне малко като мен. Виновни за Световната криза не са само американците, ами и всички вие, които си казват - "Да бе да дам толкова пари за нещо, което мога да си изтегля от за....та.". Е да, но замислете се колко жалки ставате. Наречете ме егоист, тъпак, каквото искате, но това е голата истина, а тя боли, нали?
 
Всъщност мен не ме боли от истината изобщо.

skatebord каза:
Това че ще дадеш ~20 лева не е кой занае колко.../quote]
Я влез в http://www.zend.com/en/store/software/guard и ми кажи тези 600 долара какво са? С тези пари си купувам 1 компютър!!! Никога няма да ги дам за програма и то само за 1 година!
 
Хаха, пич, тези програми не са за простосмъртни. Даваш 600$ за програмата за цял живот + 1 година ъпдейти. Просто тази точно е за фирми и големи предприятия, които знаят какво и как да правят. Продуктите на Zend за с качество, за което и не сте мечтали, повярвайте ми. Копуваш я програмата и забравяш за всички ядове, като почнеш от C, минеш през Java, та до Ajax и SQL - една огромна база данни, която ти отбелязва грешките по кода, още при писането, примери, шаблони, препоръки... Но типичния freelancer не може да извлече всичко от нея, тя е направена както казах за големи фирми. А и като разделиш тези 600$ на 100 компютъра става $6 за компютър, което си е евтиния. Така че смотаните и тъпите сте вие, не ние, които си копуваме продуктите (казвам тези думи, защото често получавам такива отзиви, не от вас точно но...). Няма банички без пари, боза също, а двете немогат едно без друго (баничка - хардуер, боза - софтуер).
 
Хах добре, няма смисъл да се караме за нещо, което вече дори е коментирано в друга тема.
Просто искам да отбележа, че аз лично докато има сайтове от където мога да сваля програмите кракнати и да спестя няколко стотин лева ще го правя без колебания! Точка по въпроса, че превърнахме темата в караници.

А и да допълня. Казваш, че като купиш програмата за 100 компютъра ще ти излезне 6 $, но само за информация - аз нямам 100 компютъра, а 1.
 
zend guard също иска качване на модул
няма да стане без качване на нещо, което да го разкодира този код

+ това имам една 5 мегабайтова програмка, която разкодира зенд-а за нула време

няма 100% сигурно кодиране :)
и всичко е платено
 
skatebord каза:
Хаха, пич, тези програми не са за простосмъртни. Даваш 600$ за програмата за цял живот + 1 година ъпдейти. Просто тази точно е за фирми и големи предприятия, които знаят какво и как да правят. Продуктите на Zend за с качество, за което и не сте мечтали, повярвайте ми. КУпуваш я програмата и забравяш за всички ядове, като почнеш от C, минеш през Java, та до Ajax и SQL - една огромна база данни, която ти отбелязва грешките по кода, още при писането, примери, шаблони, препоръки... Но типичния freelancer не може да извлече всичко от нея, тя е направена както казах за големи фирми. А и като разделиш тези 600$ на 100 компютъра става $6 за компютър, което си е евтиния. Така че смотаните и тъпите сте вие, не ние, които си кУпуваме продуктите (казвам тези думи, защото често получавам такива отзиви, не от вас точно но...). Няма банички без пари, боза също, а двете немогат едно без друго (баничка - хардуер, боза - софтуер).
Първо да те помоля без обиди.

Второ тази сметка за големите фирми ясно говори, че не си запознат с това как се купува лиценз. Когато си голяма фирма с 100 компютъра, трябва да купиш на всеки компютър по една версия на програмата за да бъде всичко легално. Да, има отстъпки, но те стигат до 50%(за многоооо голяма поръчка)(давам пример, незнам дали Zend правят подобни отстъпки). Т.е. при закупуването на програмата не купуваш нея, а лиценз за да я ползваш.

Трето ти ми кажи(ама честно) би ли дал 400$ точно за Zend? И ако не би дал, защо го предлагаш и се стремиш да направиш някакъв вид интрига и да се заядеш?

Четвърто, има почти точно копие на Zend Platform, което е под ръководство на head developer-ите на ZP, и се нарича PHPEclipse. Да, няма някой от функциите на зенд, но най-важните ги има.

Поздрави!
 
/*********************/
/* */
/* Dezend for PHP5 */
/* NWS */
/* Nulled.WS */
/* */
/*********************/
няма да давам, защото е nulled и е против правилата
НЯМА неразрушим код

тази програмка snippetmaster го декодира за около 30 секунди
толкова за 600 доларовата програма

защо ви е да кодирате скриптовете? :)
 
alex95_bg_2 каза:
zend guard също иска качване на модул
няма да стане без качване на нещо, което да го разкодира този код

+ това имам една 5 мегабайтова програмка, която разкодира зенд-а за нула време

няма 100% сигурно кодиране :)
и всичко е платено

Мерси ... те тука обърнаха темата изцяло ... както баба ми вика бомбок :D
 

Горе