Мнение за онлайн магазин гет.бг

bojko91

Registered
Здравейте колеги,

Имате ли някакво мнение за онлйн магазин гет.бг ? Споделете го моля. Мисля да си купувам телефон от там, че е на най-изгодна цена
 
Не са едно или две негативните мнения за тях http://www.google.bg/#sclient=psy-ab&q=get.bg+%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8&oq=get.bg+%D0%B8%D0%B7&gs_l=hp.3.0.0i22i30.485.4493.0.6058.11.11.0.0.0.0.184.1363.4j7.11.0....0.0..1c.1.20.psy-ab.CW_zOzV6wZw&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.49784469%2Cd.d2k%2Cpv.xjs.s.en_US.MpiVkF51mpA.O&fp=5f0f21cce0d7e46c&biw=1600&bih=775
 
qazxsw каза:
Не са едно или две негативните мнения за тях http://www.google.bg/#sclient=psy-ab&q=get.bg+%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8&oq=get.bg+%D0%B8%D0%B7&gs_l=hp.3.0.0i22i30.485.4493.0.6058.11.11.0.0.0.0.184.1363.4j7.11.0....0.0..1c.1.20.psy-ab.CW_zOzV6wZw&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.49784469%2Cd.d2k%2Cpv.xjs.s.en_US.MpiVkF51mpA.O&fp=5f0f21cce0d7e46c&biw=1600&bih=775


И аз ги четох ама са от 2008
 
Ами, пробвай, пък сподели мнение. Но аз бих разчитал на малко по-скъп телефон, но пък да знам че ще има телефон :)

И не забравяй поговорката "Евтиното излиза скъпо".
 
Приятелка си купи телефон от там преди 3 години. След няколко месеца имаше проблем с него и го изпрати за сервиз. Върнаха и го оправен и от тогава не е имала ядове повече.
Моите лични наблюдения от приятели, които са пазарували от там са само положителни!

@IvanAdamov
Но аз бих разчитал на малко по-скъп телефон, но пък да знам че ще има телефон
Какво означава това? В смисъл по-скъп е в магазин на оператор, където те блъскат с договори и някакви космически месечни такси, напълно неоправдано.
Тук ги няма тези работи и куп представители и т.н. и за това са по евтини..
Ако щеш и от производителя директно да си го купиш, пак няма гаранция, че утре няма да спре да работи.

А и не е като някой китайски магазин, където си купуваш Самсунг, а вътре части за Нокиа 1200 ... ако за това говориш. Или флашка 8GB, а вътре празна :)
 
vinsbg каза:
Приятелка си купи телефон от там преди 3 години. След няколко месеца имаше проблем с него и го изпрати за сервиз. Върнаха и го оправен и от тогава не е имала ядове повече.
Моите лични наблюдения от приятели, които са пазарували от там са само положителни!

@IvanAdamov
Но аз бих разчитал на малко по-скъп телефон, но пък да знам че ще има телефон
Какво означава това? В смисъл по-скъп е в магазин на оператор, където те блъскат с договори и някакви космически месечни такси, напълно неоправдано.
Тук ги няма тези работи и куп представители и т.н. и за това са по евтини..
Ако щеш и от производителя директно да си го купиш, пак няма гаранция, че утре няма да спре да работи.

А и не е като някой китайски магазин, където си купуваш Самсунг, а вътре части за Нокиа 1200 ... ако за това говориш. Или флашка 8GB, а вътре празна :)
Имам в предвид, че ако го поръча от там за 100 лева по-малко и не дойде никакъв ще му е куцо. Кот той апарата си е апарат, няма значение дали го купуваш от моб. оператор или друго място.

Искам да кажа, да го вземе от онлайн магазин с добра репутация. А не от некъв сайт, от който са проплакали яко хора.

Следиш ли ми мисълта?
 
Аз мисълта ти я следя, но това е пълна глупост. Няма вариант да не го получиш. Това не е онлайн магазин, който се е появил онзи ден и т.н.
Get.bg е един от първите такива не виждам, какво му е на репутацията. Само това, че съществува от толкова много години е достатъчно показателно... НЯМА МАГАЗИН (ОНЛАЙН / ФИЗИЧЕСКИ), който да няма негативни изказвания срещу него. Какъвто и да е, където и да е... :)
Стоката не е по-евтина, защото е по-голям боклук, а по ред други причини.

п.п. Не ги защитавам, защото имам нещо общо с тях и т.н. Просто мое лично мнение.
 
Ами не знам дали го няма това "няма как да не го получи" Ако е така нека взима, не вярвам качеството на апарата да е по-лошо.
Но аз не бих рискувал.
 
Поръчвал съм от там вече три телефона и куп други работи и да ти кажа съм нямал никакви проблеми. Винаги са били коректни!!!
 
IvanAdamov каза:
Ами не знам дали го няма това "няма как да не го получи" Ако е така нека взима, не вярвам качеството на апарата да е по-лошо.
Но аз не бих рискувал.

Ако си поръчал и платил няма вариант да не получиш стока или ако нещо стане парите си отново.
Ако си поръчал и не си го платил, а ще го платиш при доставка е друго, но тогава не можеш да има пък претенции.
 
Аз съм купувал едни слушалки от там (бяха с 20 лв по-евтини в сравнение с Технополис) и всичко си беше наред.
 
Само да кажа че след която и фирма да добавиш "измамници" ще се начетеш на достатъчно негативни мнения :). При всеки е различно, не може да има 100% позитивни мнения, просто няма как.
 
От много години пазарувам от сайта, купувал съм си часовници, сокоизтисквачка, 2 телефона, които все още си работят, както и брат ми доста е пазарувал и винаги всичко е ставало бързо и без гафове. Не мога да кажа лоша дума за този магазин. :?:
 
Престраших се, поръчах си телефон 1 седмица мина доволен съм си и за сега съм положително настроен.
 
qazxsw каза:
Не са едно или две негативните мнения за тях http://www.google.bg/#sclient=psy-ab&q=get.bg+%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8&oq=get.bg+%D0%B8%D0%B7&gs_l=hp.3.0.0i22i30.485.4493.0.6058.11.11.0.0.0.0.184.1363.4j7.11.0....0.0..1c.1.20.psy-ab.CW_zOzV6wZw&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.49784469%2Cd.d2k%2Cpv.xjs.s.en_US.MpiVkF51mpA.O&fp=5f0f21cce0d7e46c&biw=1600&bih=775

Според мен това е платена анти реклама.
Погледнах резултатите и особено първият в БГ мама ми направи впечатление, че са само току що регистрирани потребители, които плюят.
Имат проблеми разбира се но гет.бг си беше читав магазин. Купувал съм от тях неща дето ги няма никъде в Европа. Телефони предимно.
Нямал съм никакви проблеми.
Сигурен съм, че има и лошо обслужени клиенти но те са прекалено малко и
не мога да приема, че гет.бг са измамници.
 

Горе