Търся драйвери за видео

kyka1

Registered
Здравейте имам лаптоп Acer Aspire 5742G със видео карта NVIDIA Geforce GT 540M Cuda - 1GB и преди няколко дена започнах да играя играта Dead Island но виждам че екрана е леко черен,размазан абе не е както трябва.Посъветвах се с един приятел и той ми каза че трябва да си обновя драйверите, но тук идва проблема, че аз не знам как става този номер, и сега искам от вас да ми дадете линк към най - новите драйвери за моята видео карта и да ми обясните подробно как става номера.Аз сам със x64x bit но както и да е изтеглих си драйверитест и стигнах до едно място рестартирах си лаптопа след това инсталира нещо мисля че беше ъпдейтите и пак се рестартира и остана само Finish но след рестарта така и не ми излезе на натисна Finish.Надявам се да сте ме разбрали
 
Аз на компютъра ползвах една програмка, като си купих лаптоп (преди 1 седмица) си я сложих и на него. Казва се Driver Genius Professional Edition, първо сканира всички драйвъри на компютъра (за процесор, видео карта, памет, твърд диск, портове - всичко) и след това, тегли автоматично нужните драйвъри от официалните сайтове.

Ето снимка от 2 стъпки - сканиране за остарели драйвъри и изтеглянето им.
 
Мерси сега ще я пробвам и ще пиша :)

Добре изтеглих програмата но много бавно се изтеглят тези драйвери още е на 0 % :cry:

Сега пък ми написа Status Failed май няма да стане моята работа :cry: :cry: :cry:
 
Трябва да стане, рестартирай мрежовата карта/рутера и пробвай наново. Аз преди да я изтегля, четох за такъв софтуер и установих, че това е най-добро. При мен върши чудесна работа.
 
Аз точно този изтеглих и не ми дава да дам Finish и това значи че не сам инсталирал драйвера :lol:

Добре де стига до точката Install и после се рестартира и има следваща точка Finish но не ми я дава ето вижте на снимката http://prikachi.com/images/602/3960602p.jpg
 
kyka1 каза:
Добре де стига до точката Install и после се рестартира и има следваща точка Finish но не ми я дава ето вижте на снимката http://prikachi.com/images/602/3960602p.jpg

Ами трябва да рестартираш компютъра, кликай на RESTART NOW и при пускането, инсталера ще се появи и ще отидеш на стъпка Finihs.

Надявам се да съм помогнал. Успех!
 
Еми натискам рестарт и като се включи все едно нищо не сам правил.А преди това трябва ли да сам изтрил старите драйвери ?
 
kyka1 каза:
Еми натискам рестарт и като се включи все едно нищо не сам правил.А преди това трябва ли да сам изтрил старите драйвери ?

Би трябвало автоматично да се премахнат...

Трябва да кликнеш долу в дясно на Download All, за да започнат да се теглят.
 
Би трябвало автоматично да се премахнат...
Според зависи. препоръчително е да деинсталира стария драйвер ръчно.
Да рестартира,да инсталира новия драйвер,и пак да рестартира.
 

Горе