VGA

dakata__92

Super Moderator
Колеги, абе умувам една дивотия, но все си мисля, че няма как да стане. Имам 1 стар лаптоп с VGA изход, интересува ме дали мога да направя така, че вместо лаптопа да предава сигнал да приема и да визуализира такъв. Най-просто казано да използвам само монитора за визуализация на информацията.
 
Revelation каза:
До колкото съм запознат - не.
Абе може, ама трябва да разглабям и да взема само матрицата а аз търся варянт да не мъкна допълнителен монитор за DVR системата ми на вилата. Щеше ми се да ползвам този стар кошник и като монитор на DVR-а но и аз съм почти сигурен, че няма как да стане без разглабяне. :D :D :D
 
А ако от DVR-а използвам VGA към USB и от там да визуализирам нещата на лаптопа?
 
Изходът не може да се използва като вход. Можеш да си вземеш LCD контролер и захранване ако искаш да ползваш матрицата, което ще ти струва горе долу колкото 2ра употреба монитор. DVR-а няма ли мрежова свързаност?
 
raiden каза:
Изходът не може да се използва като вход. Можеш да си вземеш LCD контролер и захранване ако искаш да ползваш матрицата, което ще ти струва горе долу колкото 2ра употреба монитор. DVR-а няма ли мрежова свързаност?

Нямам интернет на мястото, а не съм се пробвал директно да свържа лаптопа посредством кабел с DVR-а.
 

Горе