Сваляне на клипчета от всеки сайт...?

PHPnMySQL

Registered
Здравейте на всички компютърджий :D .Исках да попитам как се даунлоудва клип от всеки сайт с каква програма или каква е цаката,не говорим за youtube,metacafe,vbox7 и други говорим примерно за клипче от училищния сайт или примерно има видео урок във уроци.нет и аз искам да го сваля.Т.е. да е възможно да се сваля от всеки сайт не само от най комерсиалните. Благодаря предварително ест.
 
По темата : например цъкаш върху клипа който искаш да гледаш и когато почне вече нали да гледаш копваш URL-a и го пастваш в Vloader и натискаш да се тегли. Аз така мисля пробвай и кажи. :)
 
Програмата е малка, българска, от Милен Иванов (Crio)
SPIDER V IDEO DOWNLOADER
Поддържа около 15 сайта
Може да се изтегли от тук: http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=420811&mtd=default
 
има и друг по лесен начин да се тегли от "youtube"

просто във URL адреса вместо www.youtube и там какъвто е кода на видеото пишеш www.voobys и кода на видеото а от вбох7 във google пишеш vbox7 downloader и там ще ти излезе :) малко неразбрано съм го написал ,но се надявам да разбереш :?:
 
охх ама на мен vloader ми е супер прецакан нещо :X отвара ми се самата програма ама после не иска да сваля ако има сайтове май ще е по лесно
 

Горе