БТК - зареждане на изображения

Rushvet

Registered
Използвам БТК от много години, но от половин година или малко повече ми се появи проблем при зареждане на резултатите от търсене на изображения в гоогле. Използвам в момента от безжичните рутери на БТК и отделно още един рутер на D-Link. Проблема е само на настолния компютър. На лаптопа който ползва безжичния нет си се зарежда всичко нормално. Понякога не ми зарежда и други сайтове или изображенията от тях. БТК казват че не е от тях. Опитвал съм всевъзможни настройки но без резултат. Иначе след рестарт на модема от време на време се зареждат по 1-2 картинки от резултатите. На t1.gstatic.com забива с търсенето. Това е някакъв сървър на гоогле, може би от който се зареждат изображенията. Нямам идея от къде може да идва проблема.

ПП: Да уточня че самата структура на гоогле се зарежда но резултатите като картинки не.

1377921M.png
 
1. Провери проблема да не ти е в комюьтъра
2. Ако лаптопа взема нет от 'рутера' на БТК провери си отново настройките на втория рутер
3.Ако не намираш други обяснения и начини просто си смени рутера на бтк с някой от по-новите който са и WiFi.)
 
Всичко това съм го направил вече. Сменил съм на няколко пъти вин с различни версии. Имам и модем с Wifi на бтк. Нямам абсолютно никакво обяснение. Предполагам е някаква настройка но нямам понятие коя точно.
 
еми след като имаш модем пробвай да вземаш нет директно от него.. вместо да го мотаеш с втори модем, но и ако така не става ще трябва да се обадиш на 0800 100 begin_of_the_skype_highlighting              0800 100      end_of_the_skype_highlighting и чуеш някой глупав отговор за да се изнервиш много, и след като се обадиш още няколко пъти ще ти изпратят 'техниците' :)
 
Мерси. Ще оставя още малко отворена темата за да мога да чета и други отговори.
Не ми се ще да идват сърдитите чичета с мръсни обувки у нас и да бутат из всички жици що съм окабелил из цялата къща. Пък и проблема си мисля е от някоя настройка на модема. :shock:
Вече номера не е 0800 100 да кажа само :D
 
виж дали да не си си изклучил снимките на самия бразър или просто го смени
препоръчвам Maxthon
 
Opera Mozilla IE тези ползвам. Като при Opera turbo всичко е наред.
От няколко месеца им звъня да дойдат да оправят проблема от БТК но все излизат с някакви глупави оправдания. Оня ден им се обадих и бях меко казано настоятелен и 2 мин след това си зареждах без проблеми всичко. Тия от БТК нещо пробутват некачествени услуги.
 

Горе