Проблем с игрите

respec7_m3

Registered
Здравейте имам един проблем със компютъра ми. Когато го рестартирам и пусна някоя игра, играя я известно време 2-3 часа и изведнъж лека-полека играта почва да сече от яко-по яко. Във някои игри още след рестарта влизам и почва да ми сече тогава, например (Euro Truck Simulator). Параметрите на компютъра покриват изискванията за тези игри. Струва ми се че проблема е от настройките на видео картата, а тя е ATI Radeon HD 512mb 4600 Series. Интересното е че когато вляза в Euro Truck Simulator играта, във менюто нямам проблеми всичко си върви по мед и масло, а когато ми зареди New Game или Load и вляза в играта чак тогава почва да ми сече и то много яко (засича за максимум 1 секунда и ме пуска веднага след това веднага пак засича за максимум 1 секунда и ме пуска, но като ме пусне все едно се движа със 300 КМ/h)
 
и аз имах подобен проблем със същата игра, но ми се струва че при мене проблема си беше от по слабия хардуер... а в менюто на играта няма как да ти сече защото там по малко се натоварва
 

Горе