Diablo 2 Resurrected

Cenov

Registered
Преди няколко дни видях, че е излязла преработена версия на Diablo 2 - Resurrected, има ли фенове тук? Гледам, че струва 40 долара и се чудя, дали ми се забърква отново с тази игра, не че има време за игри де :D

Ако някой играе вече - да сподели мнение :)
 
Здравеи все още несъм играл новата версия на тази игра но гледам че доста хора я играят в discord канала на този сайт:https://www.d3bg.org/ гледам че доста хора които я играят пишат
 
Еми какво ново да има? :D Тя не е нова игра, а просто е възстановена. Но освен графиката има много оправени експлойти и бъгове. Играта все пак си е Диабло 2.
 
Revelation каза:
Еми какво ново да има? :D Тя не е нова игра, а просто е възстановена. Но освен графиката има много оправени експлойти и бъгове. Играта все пак си е Диабло 2.

Така е, но сигурно отново ще е яко да изгубиш няколко часа от живота си в тази игра :D
 
Не съм играл толкова Диабло. Винаги съм бил повече фен на WoW, но поне диаблото не е толкова ангажиращо и за отбиване на номера понякога е по-добрия вариант. Никой не те гони "бъди в толкова часа за райд".
 
Revelation каза:
Не съм играл толкова Диабло. Винаги съм бил повече фен на WoW, но поне диаблото не е толкова ангажиращо и за отбиване на номера понякога е по-добрия вариант. Никой не те гони "бъди в толкова часа за райд".

:D ти си бил от тежко зарибените, аз се радвам, че успях да пропусна WoW-а, така и не ме закачи, но играх доста дълги години LoL :D, което общо взето отново ядеше адски много време в безсмислени игри.. та и него не го играя от 4-5 години.
 

Горе