Кой с какво ще участва?

Статус
Not open for further replies.
Сайт за коли или по точно иновациите в Ситроен или Пежо, още не съм решил кой, но темата е коли :D , ако някой иска да се вкл. да заква
 
dumi каза:
аз ще участвам с сайт за торенти
можеш да участваш само в категория дизайн
само в категория дизайн мога да се ползват готови системи
 
Аз ще направя сайт от 0 ще изградя темплер ще интегрирам някакъв форум към него. може и админ панел да добавя сайта ще бъде за "Велика България" - възрожденски :) мн яко ще стане :)
 
Сайт за българите и за родината - България - ще има статии за историята от създаването й, че и отпреди това до днес, за традиционната кухня, за празниците и традициите т.н. Доста интересно ще се получи.

П.П. Еmperator има подобна идея, но не мисля, че е същата. Ако греша, отпишете ме от играта понеже вече съм купил и хостинг, и всичко и няма да се откажа от идеята си.

Успех на всички!
 
Ачо моята идея и 100% като твоята,но ти имаш хост направи го ти това :)
Аз ще направя или онайан игра или сайт за манияците на NFS :)
 
Аз смятам да направя система за работа с бази данни, FTP, вграден текстов редактор и въобще всичко, нужно за поддръжката на един сайт на отдалечена машина. Единственния проблем е, че няма да мога нищо да направя тоя месец, понеже нямам комп. Евенуално ще ми донесат един, ама на него само HTML CSS & JS (Може и PHP, ама няма да мога да си тествам кода, щото на него няма да тръгне апаче или какъвто и да е било такъв интерпретатор.)
Ще участвам в категория "КОД"
 
datamatrix каза:
Аз смятам да направя система за работа с бази данни, FTP, вграден текстов редактор и въобще всичко, нужно за поддръжката на един сайт на отдалечена машина. Единственния проблем е, че няма да мога нищо да направя тоя месец, понеже нямам комп. Евенуално ще ми донесат един, ама на него само HTML CSS & JS (Може и PHP, ама няма да мога да си тествам кода, щото на него няма да тръгне апаче или какъвто и да е било такъв интерпретатор.)
Ще участвам в категория "КОД"
качи тея файлове на фреехост да можеш да го тестваш...
 
С lud2 ще правим онлайн дневник.
Дневник за даскалото. Учителите ще слагат ученки, забележки и т.н.
И учениците и родителите ще могат да ги проверяват. Полезно според мен.

Успех на другите !
 
Аз няма да правя онзи проект за начинаещите потребители в интернет дето го бях замислил
 
Аз със сайт посветен на вечното дерби между Левски и ЦСКА, ако може разбира се понеже видях че някой беше писал че ще прави футболен сайт...
 
Аз реших.
Ще участвам със сайт за онлайн радио.
В смисъл такъв, че ще направя всичко
което е нужно за едно радио по дизайн
и кодировка. А ако кажете дори и бих
пуснал радиото, ако регламента го
изисква де. Няма проблеми.
:?:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе