Регистрация в phpbb2

2SHAE

Registered
Хора много ми трябва готов скрипт със който ще мога като на mkportal да се регваш във началната страница и същевременно и във форума и съответно логин скрипт ми трябва
 
Искам да кажа да ми дадте php скрипт примерно ся си направих за последние теми от форума обаче ми трябва php скрипт за такава реистрация
 
Не стана аз исползвам html и phpbb и java така,че тоя скрипт изобщо не тругна все грешки на mysql-a
 
2SHAE каза:
Не стана аз исползвам html и phpbb и java така,че тоя скрипт изобщо не тругна все грешки на mysql-a
1.Без PHP няма да стане
2.Нали по-горе каза, че си използвал PHP и искаш PHP код, пък сега не щеш. Този урок, който ти даде DevNull е единствения начин сайта и форума ти да имат обща регистрация. Търсил съм като шантав други кодове за обща регистрация ама не. И виж какво пише в урока:
Няма в нета такъв урок и много потребители ме натискат от доста време да го напиша.

P.S. Урока не може да ти дава грешки. Пробвай се да го направиш пак ;)

P.S.S. Кажи също ако пак ти даде гррешка. Напиши какво е изписало.
 
Аз искам да кажа,че повечето от сайта е правен със хтмл така,че незнам къде най-отгоре да сложа оня пхп код който задава къде е папката на форума
 
Еми сменил съм файла ми е index.php и си го отварям на localhost-а обаче незнам къде точно да сложа тоя пхп код дет трябва да се сложи най-отгоре къде е тва най-отгоре?
 

Горе