Гласувайте!

Гласувайте!

  • trevata

    Votes: 0 0.0%
  • deam0n

    Votes: 0 0.0%
  • hrischo

    Votes: 0 0.0%
  • jooorooo

    Votes: 0 0.0%
  • TreantBG

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
Статус
Not open for further replies.
Целта на публичните анкети със свободно гласуване обикновено цели да се получи общото мнение. Това не включва само разбирачите, които ще определят как е написан кода и какви дупки в сигурността има, ами и обикновените потребители, които ще използват системата. Те трябва да определят коя е най-добре направена, тоест, на тях коя ще им е най-удобна. Някой който сега почва да учи РНР (а системата за функциите ще се използва предимно от начинаещи, а не от специалисти) няма да почне да оглежда системата и да определя дали е написана като хората и дали някой разбиращ, като Жоро, може да намери пролука в сигурността.
 
Да ама ако системата няма добра защитата и я хакнат никой не може да я ползва нали така... Така че не трябва да се гледа само колко е удобна, а и колко е сигурна,но админ ше реши коя система да използва :wink:
 
TreantBG каза:
Нещо ми се прецака хостинга....
мда не мога да я видя и гласувах за жоро. На мен ми харесва оцветяването на кода и как ако в описанието на някоя функция ако има др има линк към функцията браво жоре.
 
gr1zzlord каза:
Абе на треантбг си е най-добрата!!
ей подкупник такъв дори и със същия ник си писал в оня форум измамници.
 
gr1zzlord каза:
Абе на треантбг си е най-добрата!!
може и да е добра но защо не остави хората САМИ да решат това...
сега може да ме махнат от играта или някой друг бан да изям....
 
В момента е трудно да се установи кой е виновния, но фактите говорят сами за себе си, че измамата е на лице.В последно време съм забелязъл от доста хора, които агитират да се гласува за тях, навсякъде има агитации и то е напълно нормално.Според мен трябва да има дисквалификация на участника, независимо тои дали е виновен или не !
 
прецакан от приятел с добронамереното желание да ми върне една услуга....

No coment..



едит: тук около мене е брат ми и той попита следния въпрос: "А това къде го пише в правилата??".Ставаше въпрос за темата "Измама в играта".И аз наистина си зададох въпроса каде го пише точно това като измама.Дано не съм много нахален но нека някой ми покаже с цитат ако може.Не че искам да свалите каквито и да е обвинения ама просто така за информация.
 
Безсмислено е от теб да се чува “крадеца вика дръжте крадеца". Така караш никой да не гласува за теб. Може по свое желание още отсега да напуснеш играта да излезеш чист от случващото се.И без това дори да е спечелиш или не пак си заминаваш.
 
@TreantBG кое не ти е ясно ? Че купуването на гласове е забранено навсякъде ? Че всеки трябва да гласува според неговата си преценка, а в тоя случай е съвсем ясно че са купувани гласове.
Извода е ясен:
admin каза:
След финала ако спечелиш някакви точки си ги осребряваш и си казваме приятелско "сбогом".
Акаунта ти ще бъде деактивиран веднага след това.

От сега ти казвам довиждане.
 
TreantBG каза:
прецакан от приятел с добронамереното желание да ми върне една услуга....

No coment..



едит: тук около мене е брат ми и той попита следния въпрос: "А това къде го пише в правилата??".Ставаше въпрос за темата "Измама в играта".И аз наистина си зададох въпроса каде го пише точно това като измама.Дано не съм много нахален но нека някой ми покаже с цитат ако може.Не че искам да свалите каквито и да е обвинения ама просто така за информация.
Вие подкупвате гласове все едно давате пари на хората. Защо според теб на кметските избори не искат да се копуват гласове? Същото е... :roll:
 
NewGuy каза:
Вие подкупвате гласове все едно давате пари на хората. Защо според теб на кметските избори не искат да се копуват гласове? Същото е... :roll:
на кметските избори 3 гласа не решават изборите нали..както и 30 и 300
ама няма значение.Взимам си 400 точки и един хостинг и те така....
Със здраве и довиждане.
 
Не се знае дали ще спечелиш а тогава ги кажи така Бойко Борисов 25 000 гласа Жоро Мухала 22 000 гласа и той копува още 4000 гласа и победа за Жоро Мухала. :)
 
Мисля , че тук трябва да си казваме мнението за системите и да гласуваме а не да се караме сега за тези измами .. то се разбра вече ,че след конкурса си заминава човека :wink:
 
Точките ще бъдат добавени както следва :

1-ва награда - 500 точки.
2-ра награда - 400 точки.
3-та награда - 300 точки.


За останалите участници по 100 точки за участие.
Точките ще ги добавя утре.
Не съм решил още коя система да ползвам.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе