Дайте предложение за игра

Предлагам да почнем от дизайн.
Дизайн на лична страница/портфолио на тези които участват.

Всеки от участниците да си изготви портфолио ( 1 уеб страница)
и да участва за дизайн.

Какво мислите по въпроса?
 
Аз съм съгласен, но да попитам мога ли да участвам основно в съзтезанието за дизайн с html и css, а само някои работи да са направени на фотошоп?
 
admin каза:
Предлагам да почнем от дизайн.
Дизайн на лична страница/портфолио на тези които участват.

Всеки от участниците да си изготви портфолио ( 1 уеб страница)
и да участва за дизайн.

Какво мислите по въпроса?

100000% съгласен :?:
а трябва ли да е на домоейб или може да го качим някъде да се види дизайна само.
и само като картинка ли да е или и код?
 
Съгласен съм :)

Аз викам и да е с код и той да се оценява смисъл там да е подреден глупости работи :)

Не мисля ,че си заслужава да е на домейн..
Може просто да се качи някъде ,че да се види :)
 
SandPrince каза:
admin каза:
Предлагам да почнем от дизайн.
Дизайн на лична страница/портфолио на тези които участват.

Всеки от участниците да си изготви портфолио ( 1 уеб страница)
и да участва за дизайн.

Какво мислите по въпроса?

100000% съгласен :?:
а трябва ли да е на домоейб или може да го качим някъде да се види дизайна само.
и само като картинка ли да е или и код?

По-добре да е само картинка, все пак е дизайн, ако е с код по-добре да е дизайн+сео.
Иначе кога ще почва играта?
 
След 6-ти ще е.
Аз до тогава мисля да почивам.

Играта ще е за дизайн на лична страница.
Правилата ще ги обявя по натам но със сигурност ще става въпрос за
дизайн на една страница (начална страница) .
За да няма копиране ще има точно определени цветове, които могат
да се ползват.

Останалите правила ще се обявят след 6 -ти май.
Играта ще продължи не повече от 2 седмици.
 
LiRiX каза:
Това с цветовете не ми вдъхва доверие :?

мда....не ми харесва идеята да ми налагат цветова гама за личното ми портфолио...
нали за това е лично! можеш да ползваш каквито искаш цветове....
 
Да положим клетва и да почваме :D :D :D

И аз съм на това мнение за цветовете..... :lol:
 
Ограничението до няколко цвята няма да помогне с нищо. Всеки да си пази свойто портфолио или проект и толкова. А и не знам как може да ти го откраднат, освен ако не ти е куха лейката. :D
 
EmPowerYou каза:
Ограничението до няколко цвята няма да помогне с нищо. Всеки да си пази свойто портфолио или проект и толкова. А и не знам как може да ти го откраднат, освен ако не ти е куха лейката. :D

Не да ти го откраднат, а ти да не го откраднеш и да кажеш че си го правил сам :D
 
mania каза:
EmPowerYou каза:
Ограничението до няколко цвята няма да помогне с нищо. Всеки да си пази свойто портфолио или проект и толкова. А и не знам как може да ти го откраднат, освен ако не ти е куха лейката. :D

Не да ти го откраднат, а ти да не го откраднеш и да кажеш че си го правил сам :D

е не вярвам че някой от тук би постъпил така.
представяш ли си да крадна някой дизайн и да го представя за свой - тва е да си плюя на труда който съм положил през тия години... :wink:
 
mania каза:
EmPowerYou каза:
Ограничението до няколко цвята няма да помогне с нищо. Всеки да си пази свойто портфолио или проект и толкова. А и не знам как може да ти го откраднат, освен ако не ти е куха лейката. :D

Не да ти го откраднат, а ти да не го откраднеш и да кажеш че си го правил сам :D
Точно де. Това не исках да го кажа, че ше крада на некой си портфолиото... за кво ми е? :shock: Понеже админа иска да ограничи цветовете и за това си помислих така, не за друго.
 
предложение:

нека всеки който участва като пуска проекта си да напише защо смята че дизайна му трябва да изглежда така, защо го е направил така и прочие
 
SandPrince каза:
предложение:

нека всеки който участва като пуска проекта си да напише защо смята че дизайна му трябва да изглежда така, защо го е направил така и прочие
Започна ли играта, понеже не намирам темата? :shock:
 
SandPrince каза:
предложение:

нека всеки който участва като пуска проекта си да напише защо смята че дизайна му трябва да изглежда така, защо го е направил така и прочие
Защо може да го е направил? За играта? :roll: Защо трябва да изглежда така? Защото през неговите очи изглежда добре и смята че така трябва да бъде. Няма смисъл от това според мен. :?
 
admin каза:
След 6-ти ще е.
Аз до тогава мисля да почивам.

Играта ще е за дизайн на лична страница.
Правилата ще ги обявя по натам но със сигурност ще става въпрос за
дизайн на една страница (начална страница) .
За да няма копиране ще има точно определени цветове, които могат
да се ползват.

Останалите правила ще се обявят след 6 -ти май.
Играта ще продължи не повече от 2 седмици.

След 6ти .. Вече сме 8ми и чакаме с нетърпение :)
 

Горе