Въпроси около играта

Още ли остава това с цветовете от Web Tourist?
Тъпо е... има ли смисъл всички да са едни и същи цветове? Няма да е много голяма разликата тогава, нека всеки да си прави с каквито си и иска. Какво взаимстване ще има, не мисля, че някой ще си покаже работата преди да е започнала...
 
Аз пък си мисля че идеята е добра, все пак това е едно от малкото условия в тази игра. А някакви дати/срокове/въобще нещо от тоя род знае ли се? Аз още не съм започнал, освен едно лого, което е нищо...
 
Условието на играта е да е с цветовете на туриста.

Да и аз искам да знам кога е крайния срок, че и аз не съм почнал още. :p
 
До днес е записването .. би трябвало admin да каже скоро до кога ще е срока..
 
Задължително ли е ТОЧНО тея цветове ( от сайта ) да ползваме? Проблем ли ще е ако са малко по-светли или по-тъмни?
 
EmPowerYou каза:
Задължително ли е ТОЧНО тея цветове ( от сайта ) да ползваме? Проблем ли ще е ако са малко по-светли или по-тъмни?

че на туриста цветовата гама не е никак бедна. гледай колко цвата имаш:
-бяло
-светло синьо (колоната в ляво)
- стоманено синьо (менюто)
-тъмно синьо (хедъра)
-жълто-оранжево

с тия цветове може страхотен дизайн да спретне човек, стига да има идея.
:?:
 
SandPrince каза:
EmPowerYou каза:
Задължително ли е ТОЧНО тея цветове ( от сайта ) да ползваме? Проблем ли ще е ако са малко по-светли или по-тъмни?

че на туриста цветовата гама не е никак бедна. гледай колко цвата имаш:
-бяло
-светло синьо (колоната в ляво)
- стоманено синьо (менюто)
-тъмно синьо (хедъра)
-жълто-оранжево

с тия цветове може страхотен дизайн да спретне човек, стига да има идея.
:?:

Желено (аватара ми) :D

Иначе цветовете по дизайна на WT наистина са хубави. Особенно това жълто в хедър много спасява :D
 
Еми то в хедъра може да се намери най-различно синъо пр. (за което говорех по-горе). Значи може.
 
Наистина не са малко. Това е от началната страница.
cvetove.jpg
 
А могат ли да се ползват цветовете от флашката и рекламата на Superhosting примерно, защото те са част от сайта от доста дълго време и занапред ще са :D
 
deam0n каза:
А могат ли да се ползват цветовете от флашката и рекламата на Superhosting примерно, защото те са част от сайта от доста дълго време и занапред ще са :D
Какъв е смисъла?
 
Виж, може да изровиш много цветове ако почнеш, със всяка картинчица, иконка или емотиконите, например, само, че целта не е в това само да те ограничи, ами портфолиото ти да прилича по цветова гама с туриста, за да може като го погледне човек да се усети, че си от туриста.
 
K0ceTo каза:
Виж, може да изровиш много цветове ако почнеш, със всяка картинчица, иконка или емотиконите, например, само, че целта не е в това само да те ограничи, ами портфолиото ти да прилича по цветова гама с туриста, за да може като го погледне човек да се усети, че си от туриста.

Именно.
 
трябвали да има някакво съдаржание сайта или мога да сложа Lorem Ipsum.. понеже ще е само за дизайн и немисля да отделям време за текстове.
 
mute каза:
трябвали да има някакво съдаржание сайта или мога да сложа Lorem Ipsum.. понеже ще е само за дизайн и немисля да отделям време за текстове.

Трябва да има съдържание.
То е просто една единствена страница.
Все ще напишеш нещо в нея . Имаш лина страница и направо копни съдържанието от нея.
 
admin каза:
mute каза:
трябвали да има някакво съдаржание сайта или мога да сложа Lorem Ipsum.. понеже ще е само за дизайн и немисля да отделям време за текстове.

Трябва да има съдържание.
То е просто една единствена страница.
Все ще напишеш нещо в нея . Имаш лина страница и направо копни съдържанието от нея.
личната ми страница всъщност е блог, можели да копирам определена статия примерно ?
 

Горе