Въпроси около играта

mute каза:
admin каза:
mute каза:
трябвали да има някакво съдаржание сайта или мога да сложа Lorem Ipsum.. понеже ще е само за дизайн и немисля да отделям време за текстове.

Трябва да има съдържание.
То е просто една единствена страница.
Все ще напишеш нещо в нея . Имаш лина страница и направо копни съдържанието от нея.
личната ми страница всъщност е блог, можели да копирам определена статия примерно ?

Само да не е Lorem Ipsum.
 
@admin, може ли да се удължи срока, защото в училище ни зорат много. Поне до края на месеца да е та да може през последната седмица, когато вече няма дневници и т.н. да можем да направим нещо?
Пък, ако не може здраве да е. Другият път. :)

Благодаря!
 
perer каза:
@admin, може ли да се удължи срока, защото в училище ни зорат много. Поне до края на месеца да е та да може през последната седмица, когато вече няма дневници и т.н. да можем да направим нещо?
Пък, ако не може здраве да е. Другият път. :)

Благодаря!
Съгласен съм, при нас също е някакъв ад в момента и уформят всеки ден или през ден.
 
еми немислите ли че трябваше да кажете в самото начало ?
неможе някои въпреки ангажиментите си да се опитвали да направят нещо и да не спат по цели нощи и извежнъж да удължат срока малко не е честно спрямо останалите.
 
срока е днес до 12 вечерта нали ?
като отделна тема ли да си пускаме сайтовете.
 
Аз предлагам да ги изпратим като ЛС на админа и той да ги постне в една тема всички заедно!
 
Аз вчера успях да направя нещо за 2 часа, писах на админ, отговор все още няма. Гледам, че има пуснати линкове и на 13-ти.
 
Само аз ли не е разбирам какво става с тая игра?
Ако някой е наясно, моля да ми обясни. :?
 
Doris каза:
Само аз ли не е разбирам какво става с тая игра?
Ако някой е наясно, моля да ми обясни. :?
Админа е зает, за това, трябва да проявим търпение. :)
 
Абе не, че нещо, ама защо линкове дадени на 13-ти са допуснати на гласуване?

Аз ако бях пуснал в темата линка, а не на ЛС, щях да участвам така ли? Какво стана?
 
bubust каза:
Абе не, че нещо, ама защо линкове дадени на 13-ти са допуснати на гласуване?

Аз ако бях пуснал в темата линка, а не на ЛС, щях да участвам така ли? Какво стана?
А защо не пусна когато е трябвало линка в темата, а на пм ?
Пусни го сега.
 
bubust каза:
Абе не, че нещо, ама защо линкове дадени на 13-ти са допуснати на гласуване?

Аз ако бях пуснал в темата линка, а не на ЛС, щях да участвам така ли? Какво стана?
И аз не се ориентирам много в тия срокове.
На записването мислех , че срока е минал, но понеже темата не беше заключена, се записах, пък то се оказа ,че имало още време.
Ако си направил страница, сигурно ще е добре някак да я покажеш.
Ще е добре в тая игра да няма сърдити.
 
http://skyconsult.eu/wt/
Ей това е линка. Там съм го качил, защото в датата валидаторите не работят.
Не е нещо "забележително" но просто ей така за спорта дет се вика го направих.
 

Горе