Въпроси за новата игра

staf каза:
Всеки отбор избира тема , предлага и дискутира с останалите отбори. След това гласувате, коя тема е по добра и всички правите това което сте избрали. Разликата тук , че един отбор може да я направи с една технология другия с друга.Може да е изключително просто или доста сложно.
По важно е дали ще могат да се сработят

Да. Просто предлагам. Ако съотборникът ми се съгласи с мен до довечера ще сме предложили тема :)
 
Да точно.

Сега започва интересното.

Още отсега, ще започнете да мислите в екип, за да направите нещо. Възможни са разногласия, вътре в отбора.Някои могат още от началото, при недобро сработване, да се откажат. Съвета ми е, да мислите като едно цяло, да премахнете бариери помежду си и да работите по задачата.
ДА напомня , че ако един човек в отбор не намери време да се сработят, целият отбор пропада.
Ще видим кой ще стигне до финала.

Успех :?: !
 
Мога ли да ползвам уроци от тук в кода?
Например мога ли да ползвам на admin страницирането? :)
 
alex95_bg_2 каза:
Мога ли да ползвам уроци от тук в кода?
Например мога ли да ползвам на admin страницирането? :)
що за въпрос :)
естествено че може.
 
Така.
Очевидно е, че ще се пише новинарски сайт.
Възникват въпростите :
Какво може да се ползва като готов код? Примерно готов текстови едитор като http://www.fckeditor.net/demo (нещата качени на сайта тук според мен са малко "дървени" като bbcode).
За какви новини ще е сайта (спорт, икономика, ала-бала)?
СЕО оптимизация ще има ли?
Какви домейни ще се разрешат?

Има още, в момента не се сещам, но ще допълня бъдете сигурни.
 
а щом като има избрана тема по която да се работи името на сайта ще бъде ли едно за всички или всеки ще си мисли индивидуално
 
Повече инфо от понеделник.
Тогава ще ви дам повече инструкции какво да правите.
 
Само едно въпросче от мен :

Трябва ли да взимам хост / домейн или може на вече съществуващ или в понеделник ще кажеш :D
 
Ем то и аз чакам от 13 часа днес , но предполагам , че организатова ходи на училище / работа :)
 
А е пичове вие докъде сте ? :D

Аз искам да се похваля , че днес завършихме 3/4 от дизайна :) Остана един хедър и "Finishing touches" :D В Събота и Неделя почвам програмирането :)
 
След 2 дена мислене дизайна ми просветна. Сега е на 50% .
Научих няколко нови неща. Сработваме се със съотборника ми :)

Супер върви какво да кажа друго :)
 

Горе