Новата игра ще е за СЕО

SveXteZ каза:
А ще е позволено ли ползването на готови системи като Wordpress, PHPfusion и т.н. ?
Та някой администратор/ модератор ще отговори ли ?
 
SveXteZ каза:
SveXteZ каза:
А ще е позволено ли ползването на готови системи като Wordpress, PHPfusion и т.н. ?
Та някой администратор/ модератор ще отговори ли ?
пише го, позволено е ;)
важна е не cms-a а съдържанието
 
да нямаш вяра на безплатните хостинги ...
това са глупости и излишни нерви , нали утре ще се натвари самия акаунт малко и ще го спрът ...
 
Добре. Съгласен съм, че не трябва да се ползват под домейни на вече съществуващи сайтове, но какво става, ако всички ползваме под домейни от един и същ домейн.
Примерно оптимизираме думата "програмиране". Така който първи си поиска под домейна programirane.domain.com има по-голям шанс да се класира по-напред. И още нещо. Ако се използва един домейн нека всеки участник да участва с потребителското си име (c3c0.domain.com). Ще е по-трудно, но ще е и по-честно.
 
Все пак не давате идеи за игра.
Аз предпочитам идея за игра отколкото идея за правила.

Правилата може да се обсъдят после.
Целта още не е ясна.
 
c3c0 каза:
Добре. Съгласен съм, че не трябва да се ползват под домейни на вече съществуващи сайтове, но какво става, ако всички ползваме под домейни от един и същ домейн.
Примерно оптимизираме думата "програмиране". Така който първи си поиска под домейна programirane.domain.com има по-голям шанс да се класира по-напред. И още нещо. Ако се използва един домейн нека всеки участник да участва с потребителското си име (c3c0.domain.com). Ще е по-трудно, но ще е и по-честно.

Но и по тази логика ако никът ти е php-fox и ако ключовата дума е php ко става .. :)
 
staf каза:
По-добре пореден номер 1,2,3,4,5,6,...n .

а дали няма да ги мисли за ID-та , и да ги изкарва по-пореден номер ? Мале какви тънкости за който никога не съм мислил :D
 
stoqnski каза:
staf каза:
По-добре пореден номер 1,2,3,4,5,6,...n .

а дали няма да ги мисли за ID-та , и да ги изкарва по-пореден номер ? Мале какви тънкости за който никога не съм мислил :D
Едва ли :wink: .
 
staf каза:
stoqnski каза:
staf каза:
По-добре пореден номер 1,2,3,4,5,6,...n .

а дали няма да ги мисли за ID-та , и да ги изкарва по-пореден номер ? Мале какви тънкости за който никога не съм мислил :D
Едва ли :wink: .

//Eдит: Прав си - проверено !
 
Ха :) Хайде да направим една картинка на photoshop и целта на играта е картинката да излиза възможно на най-предно място в Google Images по зададена ключова дума :p
 
deam0n каза:
Ха :) Хайде да направим една картинка на photoshop и целта на играта е картинката да излиза възможно на най-предно място в Google Images по зададена ключова дума :p
Точно това си мислех преди час, но букви от името на туриста.Буква на картинка.
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%B2%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0&btnG=Google+%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=
Всеки участник има всички букви от дадена дума, целта е който изкара най-много букви по време на търсенето.
Но още не е измислено точно, още ми се върти нещо в главата.
 
staf каза:
deam0n каза:
Ха :) Хайде да направим една картинка на photoshop и целта на играта е картинката да излиза възможно на най-предно място в Google Images по зададена ключова дума :p
Точно това си мислех преди час, но букви от името на туриста.Буква на картинка.
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%B2%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0&btnG=Google+%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=
Всеки участник има всички букви от дадена дума, целта е който изкара най-много букви по време на търсенето.
Но още не е измислено точно, още ми се върти нещо в главата.

А ако я дам 100лв. да ми я качат в някоя директория в най-оптимизирания български сайт дали няма да спечеля веднага ???
 
Е.. сега. Нали ще има контрол и правила, няма да се позволи.
 
staf каза:
Е.. сега. Нали ще има контрол и правила, няма да се позволи.

Тогава надявам се да има равенство . Хайде някой да се наема да напише правила , че към 20-ти юни вече да почваме , междудругото нз дали е най-точния период на конкурса месец юли :( , защото повечето може да се изнесат да работят на море или в града ...
 
stoqnski каза:
staf каза:
Е.. сега. Нали ще има контрол и правила, няма да се позволи.

Тогава надявам се да има равенство . Хайде някой да се наема да напише правила , че към 20-ти юни вече да почваме , междудругото нз дали е най-точния период на конкурса месец юли :( , защото повечето може да се изнесат да работят на море или в града ...
Още е рано.
До края на седмицата (дискусия), след това седмица за записване и чак тогава старта, не препирай.
Преди време искахте игрите да не са когато сте учебно заети , а искахте през ваканции, когато би трябвало да сте свободни.
 
staf каза:
stoqnski каза:
staf каза:
Е.. сега. Нали ще има контрол и правила, няма да се позволи.

Тогава надявам се да има равенство . Хайде някой да се наема да напише правила , че към 20-ти юни вече да почваме , междудругото нз дали е най-точния период на конкурса месец юли :( , защото повечето може да се изнесат да работят на море или в града ...
Още е рано.
До края на седмицата (дискусия), след това седмица за записване и чак тогава старта, не препирай.
Преди време искахте игрите да не са когато сте учебно заети , а искахте през ваканции, когато би трябвало да сте свободни.

Е лятната прави изключение , защото е 2 месеца , а през учебно време това оправдание сигурно е било за края на 1-вия срок или края на 2-рияя срок когато идват класните :)
 
Все ще има недоволни, независимо кога ще се провежда.Аз както съм зает и постоянно ангажиран, едвам ми остава време за сайта, но отделям колкото и да е малко то.
 

Горе