Молба за урок на тема.....

Знам, че е mod rewrite.

Проблема, е че урока на staff не е достатъчен да разбереш за какво иде реч.

Лесно ми е да напиша какво искам и някой да ми го изплюе и аз пак да си остана ненаучен аджаба за какво иде реч.
 
Да попитам някой интересува ли се от jQuery? Ако искате мога да направя серия от няколко урока за библиотеката.
 
Dizasterr каза:
Да попитам някой интересува ли се от jQuery? Ако искате мога да направя серия от няколко урока за библиотеката.

Всеки урок е от ползва ;)
 
admin каза:
Някой да напише урок как се работи с filezilla (фтп клиент), защото
питат постоянно.
Ако можем да е видео урок най добре.
Елементарен е но е важен точно за начинаещите.

Видео, картинки и каквото искате.
Пу, заплюто :D
Аз ще направя до 1-2 дена.

П.П. - Ще е видео урок.
 
Ако някой иска урок за нещо интересно в сферата на JavaScript, с удоволствие ще нпарвя. :?:
 
Някой може ли да направи урок за ffmpeg, защото не ги разбирам, намерих 1 урок, но на него честно казано нищо не разбрах, по възможност да е видео урока и да е със звук (вие да говорите) такива като на HunteR
 
I_V_O каза:
Ако някой иска урок за нещо интересно в сферата на JavaScript, с удоволствие ще нпарвя. :?:
Можеш ли да направиш урок, в който да имаш 1 основен див в който с драг анд дроп да на се поства елемент и после със съртабъл(може би) да се позиционира. И да може да се извеждат кординати на елементите. Защоно немога да го сглобя това. Мерси предварително :?:
 
В последно време браузърите се избиват кой ще направи по-добра поддръжка за html5. Ще е хубаво да има още няколко малко по-сложни урока освен тези на adrian.
 
Привет понеже видях че има доста уроци, но малко ограничени от страната на Чат (как да си направим).Идеята ми е да се направи Урок / може би видео / Как да си направим Чат с Кутийка с Емоций под него с опций от сортана Изпрати , Изчисти , Виж Всички Съобщения и кутийката с Емоцийки под тях. Също така ще е добре в този урок да има как да му направим CSS дизайн и как да го вкараме в сайт с определен размер.
 
ZFPuhi каза:
Привет понеже видях че има доста уроци, но малко ограничени от страната на Чат (как да си направим).Идеята ми е да се направи Урок / може би видео / Как да си направим Чат с Кутийка с Емоций под него с опций от сортана Изпрати , Изчисти , Виж Всички Съобщения и кутийката с Емоцийки под тях. Също така ще е добре в този урок да има как да му направим CSS дизайн и как да го вкараме в сайт с определен размер.
Всички тези уроци вече ги има или може да намериш кодовете им в форума.. :)
 
Mapu0 каза:
Аз ще се заема с уроците за Perl,но няма да е видео, текст :)
Супер благодаря много! И текстови ме уреждат. =]
 
Може ли да се направи урок за направата на Брояч който да показва колко Зареждания на страницата на ден е имало, колко уникални посещения е имал сайтът.

*Също така ще е добре ако може да се направи и Админска част в която админът да види от коя страна е влизано колко пъти, и в кой часове е бил най-натоварен (в смисъл да показва 0-24 всичките часове и в кой час колко човека са влезнали).
Но ако се направи това ще трябва също така да има архив, в смисъл да имате данните от денят в който сте сложили броячът до днешният ден и да може да гледате за този ден колко имате и преди 15 дни колко сте имали, за този месец колко сте имали и за преди 6 месеца колко сте имали.
 
Vasil_90 каза:
Може ли да се направи урок за направата на Брояч който да показва колко Зареждания на страницата на ден е имало, колко уникални посещения е имал сайтът.

*Също така ще е добре ако може да се направи и Админска част в която админът да види от коя страна е влизано колко пъти, и в кой часове е бил най-натоварен (в смисъл да показва 0-24 всичките часове и в кой час колко човека са влезнали).
Но ако се направи това ще трябва също така да има архив, в смисъл да имате данните от денят в който сте сложили броячът до днешният ден и да може да гледате за този ден колко имате и преди 15 дни колко сте имали, за този месец колко сте имали и за преди 6 месеца колко сте имали.

Помислих, че са ти откраднали акаунта и някой си прави майтап ама - не.
Проверих. Ти си си .

Та това не знам защо го наричаш урок.
Това са изисквания към сложна система. И то като гледам не само от към код.
Ще трябва и няколко урока за оптимизация на сървър.
Значи аз доста ще се затрудня ако правя система, а като урок не мога да си представя как точно ще го опиша.

Има уроци за това как да прихващаш потребителите си.
 
Да аз съм не си правия майтап, мисля че някой който разбира от php , js , css може да направи Видео урок защото това не е система а просто няколко файла който да правият следното.
Да ти показват в сайта колко посещения имаш днес вчера месеца и т.н., а вече в примерно counter.html (казах ПРИМЕРНО) да ти показва по-подробна статистика.

Admin също така това което го каза , че правиш системи мисля че ще бъде много МНОГО добре ако направиш един урок (в няколко части естествено) как да си направим система.
 
ИСках да кажа , че урок е описание на нещо основно -+ семпъл код.
Чак контрол панели как се правят за тези статистики. Не . По скоро код ти трябва не урок.

Има готови цели системи. Много от тях добри.
 
admin каза:
ИСках да кажа , че урок е описание на нещо основно -+ семпъл код.
Чак контрол панели как се правят за тези статистики. Не . По скоро код ти трябва не урок.

Има готови цели системи. Много от тях добри.
Не не си ме разбрал не трябва да има Контрол панел, в смисъл че Админска част както казах в горният пост просто файл като counter.html който само ти да може да виждаш и там да ти е изписано всичко това (колко са минали днес, колко вчера и кой са най-натоварените часове).


*Не разбрах ще може ли ТИ да направиш един урок как се прави Система (не това с броячът) :)
 

Горе