Въпрос за едно флаш темплейтче

nqkafff

Registered
Здравейте. Въпросният темплейт е : http://www.templatemonster.com/flash-templates/33301.html. Имам го в размер флаш и всичко към него. Въпросът ми е как да го редактирам както искам аз и като го редактирам как мога да го пусна в интернет като сайт ? Благодаря ви предварително :)
 
Дава ми грешка от TM - че файлът не съществува.

Относно това как да го редактираш: трябва ти *.fla файл, за да имаш всичко на отделни слоеве, както и кода (ActionScript-а) към темплейта.

За да го качиш в Интернет, трябва да имаш експортиран от *.fla файла, *.swf файл, който съдържа анимациите и кода. Както и другите файлове (информацията по темплейта, най-често в XML - както HTML-а). След това просто го качваш на сървър, съответно на платен или безплатен хостинг и т.н.
 
То хубо ще го кача ама хората могат да го дръпнат и да си го направят .fla . Има ли някакъв друг начин или защита ?
 
nqkafff каза:
То хубо ще го кача ама хората могат да го дръпнат и да си го направят .fla . Има ли някакъв друг начин или защита ?

Има компилатори с които може да стане ... ама ако всеки расъждаваше като теб ... един уеб сайт нямаше да има в нета :D
 

Горе