Някой пазарувал ли е от nikem

Admin

Registered
Някой пазарувал ли е от nikem-bg.net?
Гледам цените им са точно като в чужбина. Почти няма разлика с тези в западна европа.
Някой да е в час защо само те продават на тази цена и какъв е случаят.
Как докарват тази цена ?
Обслужването как е ?

Иначе цените са добри.
 
Един приятел си взе конфигурация оттам (custom подбрана, но всички части са оттам) и не е споменавал за проблеми :).
 
Аз си взех преди 1-2 години преносим хард диск и охлаждане за лаптоп. Нямаше никакви проблеми.
 
Аз наскоро купих едно охлаждане corsair h100 ама нещо помпата много шумеше и копчето за сменянето на режимите не работеше. Вчера им го пратих обратно, за да го сменят. Ще пиша какво е станало като ми докарат новото. Иначе с всичко друго, което съм купувал от там нямам проблеми..
 
Категориите са 1 към 1 от мост, и наличностите г/д. Предполагам препродават от тях.

Взимах на един приятел части от там, на пръв поглед проблеми нямаше, с гаранцията нямам наблюдения обаче.
 
Здравей. На въпроса ти направо - за последния месец съм свидетел на две машини купени от там - едната на една моя приятелка, дизайнер е ето това
http://nikem-bg.net/cart/46010p1r46630p1r1002735p1r46485p1r44872p1rp0r1029p1rf.html

края на Декември преди Коледа.

Другата е на един познат -
http://nikem-bg.net/cart/46649p1r1001p1r46458p1r47784p1r46911p1r41990p1r46034p1rf.html

машината я взе вчера.

Сериозни са - магазинчето им в Световрачене, преди околовръстното, няма скъпи офиси и шоурум и поради тази причина и цените са към... едно 10%-15% по-ниски. Гаранция дават за всеки компонент отделна и ти сглобяват машината безплатно. Отделно още двама души познавам купували от там някакви тежки машини за игри - не съм чул да имат оплаквания.

Това е което мога да кажа.
 
Аз потвърждавам, че са много точни относно всичко. Една седмица след като изпратих охлаждането за ремонт, днес ми се обадиха и ми казаха, че няма да го ремонтират, а направо ще ми дадат чисто ново. Дори ми го изпращат с доставка, която се поема изцяло от тях :)

До сега никога не съм имал проблеми с тях..
 

Горе