Новото BlackBerry 10

Vladka, самият факт че нарече Самсунг китайци ми показа колко си наясно с нещата. И с твоето пренебрежително отношение губиш само ти. Надявам се някой път да се срещнем и поспорим наживо. Тук си прекалено знаещ и всички останали - незнаещи. Моля те не отговаряй на това. :lol: Нека го оставим за после! :D

idevbg е прав :?:
 
Той Владката е влюбен в телефона си. :D Аз съм с Nokia x3-02 и ми върши перфектна работа. За другото използвам таблет.
 
Не съм нарекъл самсунг китайци, а просто да караш кола на самсунг... Смешно звучи :) И такива хуявей, ZTE, Meizu... Не, всеки си знае.. никъде не съм казал че съм всезнаещ, иразявам мнението си

@tedo96 може да се каже че съм фен на sony :) предпочитам като давам 1300лв. за смартфон да е поне от доказана фирма, не правено от китайчета по трудово
 
Vladkata каза:
Не съм нарекъл самсунг китайци, а просто да караш кола на самсунг... Смешно звучи :) И такива хуявей, ZTE, Meizu... Не, всеки си знае.. никъде не съм казал че съм всезнаещ, иразявам мнението си

@tedo96 може да се каже че съм фен на sony :) предпочитам като давам 1300лв. за смартфон да е поне от доказана фирма, не правено от китайчета по трудово

Пак съм аз :D

Значи. Относно колата - по света се продава като RENAULT KOLEOS, а само в Корея (страната на Самсунг) се води SAMSUNG QM5. Мотора е на Рено (и те не са китайци :D )...

Относно китайчетата по трудово: много фирми си изнесоха производството в Китай защото е по-евтино! Може и Сони да са го направили. Примерно S2-ките са произведени половината в Корея, половината в Китай. И какво? Дори Епъл, които са с добра сглобка - не може да се отрече - са от Китай.

Само за едно съм съгласен за Сони: дизайните (то е един де) са красиви и сглобката - качествена. Но и моя (S2) "направен от кофички кисело мляко", както казват някои умници, е доста добър.

Корея не е Китай - нищо че са с дръпнати очи. :D

Peace MoFo :D поне в лагера на Андроид не трябва да има такива неща :D
 
Интересно ми е за какво използвате телефоните си с четириядрени процесори, 2gb RAM и тн...?
 
tedo96 каза:
Интересно ми е за какво използвате телефоните си с четириядрени процесори, 2gb RAM и тн...?

Рендвам анимации на Cinema 4D :)

Не, просто за преписване :D гладко браузване, да си гледаш някой филм пак гладко и игричките, които и мен ме учудват защо им трябва такъв хардуер... а и за говорене от време на време :D

за колите: лъвче, борче и п*че не са коли :)

надявам се да не си мислите че съм враждебно настроен, напротив.
Лека вечер!
 
Vladkata каза:
за колите: лъвче, борче и п*че не са коли :)

Не ми е ясно защо "пичетата" не са харесвани... and yet колите им се купуват, като новите им автомобили са повече от страхотни. :wink: (или и тук ще ме обориш? - ако искаш на ЛС, чакам :D) А кое е кола? Волцваген? БМВ? Мерц? С какво са по-различни? Ъх... В автомобилните теми се навъдиха много откровено.... неразбиращи хора, много гъзари и много хора които не знаят ЗДП. Нека не намесваме автомобилите тук, че ще стане грозно :/

Със сигурност не си враждебно настроен, но с начина си на писане караш другите да бъдат. С цел ли го правиш? :D Не мисля че такива писания като цитата са нужни, наистина... Зрели хора сме, не?

ЛЕКА ВЕЧЕР! :lol:
 
Продължаваме на ЛС :D

Относно BlackBerry - гледах някакъв unboxing и като го извади телефона се разглоби, ама все пак ми харесва, защото е нещо различно на пазара :).
 
tedo96 каза:
Интересно ми е за какво използвате телефоните си с четириядрени процесори, 2gb RAM и тн...?

точно това и аз се питах.
В technobuffalo четох че Самсунг щели да пускат 8 ядрен. Уловката било че през повечето време действал като 4 ядрен.
Което и за 4 и за 8 си е излишен харч на батерия :D
 
Определено е много удобно мобилното устройство, което носиш постоянно със себе си да ти върши работа светкавично, мога да намирам информация в интернет светкавично, да гледам онлайн конференции и т.н. с HD качество, екраните вече са прилично големи, за да можеш да гледаш нормално някое клипче или друго видео... понякога се налага да снимаш нещо, и телефона трябва да реагира веднага, за да запазиш момента в снимка...
Мисля, че повечето производители малко си играят с числата 4 и 8 и т.н. ядрени... реално според мен отговарят на 2 - ядрени.

А относно колите разликите от трите изброени марки и другите три са от тук до небето...
Като сигурност, функционалност, и управление. По всички фактори са много над другите, с изключение на цената..

Надявам се темата да не бъде заключена :?
 
SandPrince каза:
tedo96 каза:
Интересно ми е за какво използвате телефоните си с четириядрени процесори, 2gb RAM и тн...?

точно това и аз се питах.
В technobuffalo четох че Самсунг щели да пускат 8 ядрен. Уловката било че през повечето време действал като 4 ядрен.
Което и за 4 и за 8 си е излишен харч на батерия :D

Всъщност целта е точно да няма харч на батерия :) По-точно - да се намали.
 
djman каза:
SandPrince каза:
tedo96 каза:
Интересно ми е за какво използвате телефоните си с четириядрени процесори, 2gb RAM и тн...?

точно това и аз се питах.
В technobuffalo четох че Самсунг щели да пускат 8 ядрен. Уловката било че през повечето време действал като 4 ядрен.
Което и за 4 и за 8 си е излишен харч на батерия :D

Всъщност целта е точно да няма харч на батерия :) По-точно - да се намали.

е с 8 ядрен процесор, едва ли ще се намали :D
 
SandPrince каза:
е с 8 ядрен процесор, едва ли ще се намали :D

Защо никой не чете моите публикации :D
me каза:
SGSIV се очаква да е с 8 ядрен процесор, дефакто 4 - защото 4 малки ядърца се използват когато браузваш, а 4 големи когато играеш, но никога 8.
 

Горе