Windows -> Android

Защо ще си причиняваш такова главоболие ? Сигурен ли си че искаш да подкараш андроид на устройство с под 2 ГБ рам ? На галакси с4 лагва зверски, представяш ли си на устройство с около 512 рам какво ще е ?
 
SveXteZ каза:
Защо ще си причиняваш такова главоболие ? Сигурен ли си че искаш да подкараш андроид на устройство с под 2 ГБ рам ? На галакси с4 лагва зверски, представяш ли си на устройство с около 512 рам какво ще е ?
Аз съм с 768 MB RAM(по характеристики), но на 'диспечер на RAM' виждам 645МВ и постоянно заета около 450 и нямам проблеми.
По темата - мисля, че няма как да стане.
 
здравей, знам че от андроид, може да смениш на windows. би трябвало и обратно да става. не съм много запознат. по-добре отиди в някой андроид форум и попитай. например :http://www.androidbg.com/forum/ . Tам все ще намериш някой по-запознат по темата :)
 
vinsbg каза:
SveXteZ каза:
Защо ще си причиняваш такова главоболие ? Сигурен ли си че искаш да подкараш андроид на устройство с под 2 ГБ рам ? На галакси с4 лагва зверски, представяш ли си на устройство с около 512 рам какво ще е ?
Аз съм с 768 MB RAM(по характеристики), но на 'диспечер на RAM' виждам 645МВ и постоянно заета около 450 и нямам проблеми.
То че ще тръгне на 512 или на 1 ГБ рам е ясно, но ще е много бавно и мега лагаво.
Андроид във високия клас не е много читав, а в ниския е пълна скръб, не си струва главоболието да цъкаш нещо и да го чакаш по 3-4 секунди да се отвори ... на wp всичко става почти мигновено !
 
SveXteZ каза:
На галакси с4 лагва зверски, представяш ли си на устройство с около 512 рам какво ще е ?

Гугъл твърдят, че КитКат върви добре и на 512 рам, пък колко е вярно, не знам.

Android 4.4 is designed to run fast, smooth, and responsively on a much broader range of devices than ever before — including on millions of entry-level devices around the world that have as little as 512MB RAM.

src

Ама с4 да лагвал зверски - нещо ти е омазано. Не съм видял и малък лаг на този телефон. :)
 
djman каза:
Ама с4 да лагвал зверски - нещо ти е омазано. Не съм видял и малък лаг на този телефон. :)
Изчисти контактите от рамта и пробвай да ги отвориш. Направи същото с ифон 5 ( забележи, дори не е 5S ). Виж разликата.
Из менюто като разцъкваш няма лаг, но то и там ако имаше ... пф ебати флагманта е тогава ...
 
SveXteZ каза:
Изчисти контактите от рамта и пробвай да ги отвориш. Направи същото с ифон 5 ( забележи, дори не е 5S ). Виж разликата.
Из менюто като разцъкваш няма лаг, но то и там ако имаше ... пф ебати флагманта е тогава ...

Само там ли ти лагва? :D Това за съжаление е проблем на Самсунг, не на Андроид. Странно е, че вече толкова години не са го оправили - признавам.
Аз лично отварям контактите веднъж в месец, така че не е проблем за мен 1 секунда забавяне. Иначе за друг лаг?

Ясно е, че няма смисъл да се убеждаваме колко е по-хубаво "нашето", но няма смисъл и да говорим неверни неща)

иФон (иОС) и windows phone не ми вършат работа иначе...
 

Горе