Лаптоп Amilo Pa 3553

emcuemnecu

Registered
Здравейте.Възможно ли е модел лаптоп Amilo Pa 3553 според данни на чужд форум американски, то този лаптоп не е съвместим да работи с windows 7?
Когато го купих беше със WINDOWS VISTA но го замених с windows 7.
Драйвери всичко има и работи с изключение на клавиатурата не работещи клавишни комбинации и че когато заспи не иска да се събуди,екрана стои черен.

Как мислите ?
 
emcuemnecu каза:
Здравейте.Възможно ли е модел лаптоп Amilo Pa 3553 според данни на чужд форум американски, то този лаптоп не е съвместим да работи с windows 7?
Когато го купих беше със WINDOWS VISTA но го замених с windows 7.
Драйвери всичко има и работи с изключение на клавиатурата не работещи клавишни комбинации и че когато заспи не иска да се събуди,екрана стои черен.

Как мислите ?
Мисля, че си е съвместим, просто не си изтеглил пълните пакети на драйверите когато си го преинсталкал. При 4 GB RAM не виждам проблем да е със 7.
 
Тогава не знам къде е проблема ? При проверка на драйвер ми показва че всичко е налично но звука от време на време насича, се едно влачи.
+ По-горе проблемите.
 
emcuemnecu каза:
Тогава не знам къде е проблема ? При проверка на драйвер ми показва че всичко е налично но звука от време на време насича, се едно влачи.
+ По-горе проблемите.
Ммм по-скоро е заради драйверите проблема. Значи преинстални ги с други. Изтегли ги от официалният сайт на лаптопа. :)
 
Ако потърсиш в гугъл amilo pa 3553 drivers windows 7 излизат драйвери, но според мен твоите проблеми не са в драйверите. Например черният екран като заспи е настройка на самия windows. Можеш да си го направиш с различен бутон да се буди или изобщо да не заспива. Не работещи клавишни комбинации, това не го схващам. За клавиатурата не ти трябват драйвери за да работи. Например ако нямаш операционна система или имаш само дос клавиатурата пак си работи. За звука трябва драйвер, но ако нямаш то изобщо няма да имаш звук. Не съм чувал до сега заради драйвер да влачи. По скоро проблема със звука да се дължи на липса на кодеци. Също така не знам каква седмица ползваш може да не е читава.
 

Горе