Проблем с умалените изображения

Access

Registered
Здравейте,
От седмица насам имам проблем с умалените изображения на снимките ми. Ще се радвам ако някой може да помогне за разрешаването му, защото ми изяде нервите.

Ще покажа нагледно със скрийнове за да можете най-правилно да ме разберете.
Нормално иконите на снимки излизат с изображението на самата снимка така:

222.jpg


Моят проблем е, че ми излизат така:

111.jpg



пробвах какво ли не от настройките на папките и изображения и няма оправия...
 
Десен бутон в папката - пропъртис - къстюмайз - optimize this folder for: Pictures.
 
dakata__92 каза:
Десен бутон в папката - пропъртис - къстюмайз - optimize this folder for: Pictures.


влязох тук, но в падащото прозорче в което избираш си е на Pictures.
 
Access каза:
dakata__92 каза:
Десен бутон в папката - пропъртис - къстюмайз - optimize this folder for: Pictures.


влязох тук, но в падащото прозорче в което избираш си е на Pictures.
Незнам защо се получава така. Да не са много снимките в папката и да ги зарежда визуално бавно? Пробвай да създадеш друга папка в диск D примерно с 5 - 10 снимки вътре и виж дали ти ги зарежда на същото визуализиране в папката тоест когато е голяма иконата както е на снимката.
 
Оправих го. Проблема е бил в една от отметките в опциите за папки и файлове.
 
Проблема отново е на лице. Преди няколко дни го оправих като махнах отметката "Винаги показвай икони, никога миниатюри". От днес проблема е отново на лице, а отметката си е махната. Пробвах да я включа и пак да я изключа, но не се получава. Някаква идея от какво може да е сега?
 
Access каза:
Проблема отново е на лице. Преди няколко дни го оправих като махнах отметката "Винаги показвай икони, никога миниатюри". От днес проблема е отново на лице, а отметката си е махната. Пробвах да я включа и пак да я изключа, но не се получава. Някаква идея от какво може да е сега?
Не си спомням от къде се сменяше дефаутовата картинка за изображението там мисля, че имаше опции, които да разбазикаш допълнително. Впрочем има ли значение какво е разширението на снимката защото като гледам на първата снимка ти показва разширенията на изображенията а на втората не и вероятно ако не се показват разширенията е възможно да ги приема като непознати и да зарежда дефаутовият фон. Пробвай да им показваш на имената разширението дали е png, jpg или gif примерно. Ако са свалени снимките примерно от фейса поне по имената на такива ми приличат е възможно да става това.
 
пробвах дали ще се оправи от разширенията, но не става. дали ги няма или ги има разширенията не дава никакво отражение :? :eek:
 
Access каза:
пробвах дали ще се оправи от разширенията, но не става. дали ги няма или ги има разширенията не дава никакво отражение :? :eek:
Мммм нееезнам ако скоро ти се е получил този проблем върни някой стар бекъп на системата ако имаш от рестор пойнт и така.
 

Горе