Къде е проблема в този код

anonymous12

Registered
Дава ми тази грешка

PHP Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/simmods/public_html/wp-content/themes/anima/includes/custom-styles.php on line 562

и на този ред откривам това

#header-page-title .entry-title { font-size: <?php echo absint( $anima_ftitlessize - 50 ) ?>%; }

Как трябва да е за да не ми излиза грешка ?
 
anonymous12 каза:
Смисъл как какво ми връща ?
var_dump плюе на output-а променливата в детайли. В случая явно $anima_ftitlessize не е число, а трябва. Затова FakeHeal те пита какво има в променливата.
 
Проблема е бил в php версията. Бях с 7.1 като смених на 7.0 се оправи. Според вас коя версия е по - добре да използвам за Wordpress 5.6 или 7.0 ?
 
anonymous12 каза:
Проблема е бил в php версията. Бях с 7.1 като смених на 7.0 се оправи. Според вас коя версия е по - добре да използвам за Wordpress 5.6 или 7.0 ?

Ако погледнеш какво съдържа променливата с var_dump - и най-вече тук ни интересува нейният тип - то ще добиеш по-добре представа за произхода на проблема и ще разбереш защо в едната версия работи, а в другата не. Оттук пък ще можеш и да го оправиш да работи и в двете.
 
heytar каза:
Като за начало не позлвай теми с подобни извращения.

Какви са "подобните извращения"? Изчисляването на размер на буквите с пхп ли? :D

Според вас коя версия е по - добре да използвам за Wordpress 5.6 или 7.0 ?

Зависи коя версия на wordpress ползваш.
 

Горе