Сбогом Туристи

Сбогом приятели. Моята карера започна тук, сега форума затваря врати месец след като смених фокуса си на 360 градуса. Благодаря на всички <3

Регистриран на: 16/02/2007 12:23 pm
 
Сбогом приятели, без вас нямаше да науча толкова много. от 2009-та посещавам форума и продължавам да мятам по едно око , дори и без да пиша по темите. Сбогом и до нови срещи
 
Но определено съм на мнение,че подобно нещо не трябва да се затрива,най-малкото откъм съдържание..
 
stoqnski каза:
Но определено съм на мнение,че подобно нещо не трябва да се затрива,най-малкото откъм съдържание..
Абсолютно съм съгласен!
 
Някаква подранила 1-во априлска шега, защото октомври мина, а сайта още си диша :)
 
vinsbg каза:
Някаква подранила 1-во априлска шега, защото октомври мина, а сайта още си диша :)
A може би пред[след?]смъртно все още се гърчи :(
 
anonimen каза:
vinsbg каза:
Някаква подранила 1-во априлска шега, защото октомври мина, а сайта още си диша :)
A може би пред[след?]смъртно все още се гърчи :(
Мъчи се защото не му се обръща достатъчно внимание. :cry:
 
Здравейте,
ако се направи нова инсталация на всичко като phpBB и етц. според вас дали ще може цялата база да се импортне без загуби ? Или зависи кое как е писано и правено ....
 
muti каза:
Здравейте,
ако се направи нова инсталация на всичко като phpBB и етц. според вас дали ще може цялата база да се импортне без загуби ? Или зависи кое как е писано и правено ....

Доста трудно според мене, защото има доста неща дописвани по функциалността. Но нищо не пречи да направим една нова инстанция и там се тества.
 
muti каза:
Здравейте,
ако се направи нова инсталация на всичко като phpBB и етц. според вас дали ще може цялата база да се импортне без загуби ? Или зависи кое как е писано и правено ....

по-скоро не ;/
 
Стандартните неща да, може всички точки за съпорт и тн просто да се запишат към профилите и тая функционалност да не се прехвърля.
Но си е играчка, на мен лично същата задача ми отне 10 дни ровене в базата и мапване на неща които системния ъпдейтър пропуска.

Но пък упражнението си заслужаваше определено, всички нови неща които идват с актуалната версия улесняват живота както на админа така и на потребителите - известия, мобилен изглед, нов удобен редактор въобще няма база за сравнение.
 
Промяната си заслужи да се логна и да напиша нещо. Евала, на който го е спасил, но и бившия админ си е прав с изказването.
Просто идея, направете му началната страница съвсем различна с по някоя история от хората, които бяха активни по времето на голямото развитие ако ги издирите. Явно си подържате връзка.

devent каза:
admin каза:
Преди 8 години заминах за чужбина и точно от толкова години туриста
не е пипан.
Преди година се питах да включа трети страни (,които разполагат с ресурси) за да го обновят и възродят. Но след дълго забавяне се оказа, че приоритетите се променят и също като при мен - времето не достига .

Мога да намеря 10 човека, които ще обещаят да го поддържат и хостват
но с това само ще удължа агонията и ще го превърне в гротеска.

Полезното в туриста не бяха форумните мнения и уроците.
Полезна беше енергията в самото му създаване и много хора успяха
да използват тази енергия за да постигнат нещо.
Много от старите потребителите отдавна са се реализирали и вече не влизат тук. Няколко от тях сега работят като програмисти в България , Западна Европа (даже има няколко близо до мен) , а други стигнаха до Америка (имам уговорка да ходя на гости в Калифорния) .


web-tourist ми помогна много и промени тотално живота ми в личен и в професионален план.

Нека го запомним с добро и да го оставим да почива в мир.

:?: :?:

за мен форумът си остава едно специално място, където срещнах много добри приятели, научих много и най-вече предадох и много от знанията, които бях научил на по-неопитни и винаги съм го правил с кеф и усмивка :)

Запомням го с добро, пожелавам на всички едно светло бъдеще и се сещайте за добрия стар форум ;)

оставям си и имейла(спам, ако ме набарат ботовете), ако все пак някой иска да се свърже с мен по някаква причина - devent@abv.bg

До нови срещи :lol:
 
Вече съжалявам, че форума се обнови.
Първо, че се прави от неподходящ човек второ сайта е от години мъртъв.

Най-доброто решение за мен е да се върне стария сайт, да се спре достъпа за писане на всички, да се секюрне и остави за поколенията.
Плаща му се за следващите 10 години хост/домейн и се забравя.
 
uphero каза:
Вече съжалявам, че форума се обнови.
Първо, че се прави от неподходящ човек второ сайта е от години мъртъв.

Най-доброто решение за мен е да се върне стария сайт, да се спре достъпа за писане на всички, да се секюрне и остави за поколенията.
Плаща му се за следващите 10 години хост/домейн и се забравя.

Като не ти харесва, никой не те кара да влизаш тук.
 
uphero каза:
Вече съжалявам, че форума се обнови.
Първо, че се прави от неподходящ човек второ сайта е от години мъртъв.

Най-доброто решение за мен е да се върне стария сайт, да се спре достъпа за писане на всички, да се секюрне и остави за поколенията.
Плаща му се за следващите 10 години хост/домейн и се забравя.

Обясни ако искаш значението на "неподходящ човек" Ако мислиш че си по подходящ защо не го взе ?
Имаш желание да платиш хоста/домейна за 10 години ли? Предполагам ти е известна цената на VPS за 10 години или предлагаш цялото нещо да се клати на споделен хостинг?
 
Офтопик:
Аз смятам, че uphero е трол, който се опитва да предизвиква някакъв интерес към себе си, чрез провокативни мнения. Факт, е че сайта няма посещаемост, факт е че много уроци са стари. По важното е дали има ентусиазъм в потребители да израстват, а не да плюят.
 
Galli каза:
Промяната си заслужи да се логна и да напиша нещо. Евала, на който го е спасил, но и бившия админ си е прав с изказването.
Просто идея, направете му началната страница съвсем различна с по някоя история от хората, които бяха активни по времето на голямото развитие ако ги издирите. Явно си подържате връзка.

Ето това е страхотна идея!
 

Горе