Изипей и начини на плащане

Ticketa

Registered
Привет,
От дълги години работя с PayPal (за външен пазар) и сега искам да интегрирам плащания през уебсайта с EasyPay , за разлика от пийпъл разбрах че изипей изисквали подписвания на договори , което е странно :shock:

Някой правел ли е интеграции и какъв е процеса?
 
Преди години се опитвах да интегрирам и аз такива плащание чрез "нашите" банки, изипей и тем подобни но нещата бяха тегави и се отказах. Освен договорите за подписване искаха такси за интеграция, такса поддръжка и такси преводи, но най-трудното беше интеграцията защото не им беше ясно всичко. Отказах се от такъв вид услуги. Говоря за годините когато PayPal го забраниха за България и Румъния.

Мисля че сега са се канализирали нещата и е доста по-лесно.
 
Epay отново искат договор(?) и търговски акаунт.

Препоръчвам договор с някоя банкa (мисля, че в момента само ДСК, Фибанк и Експресбанк (които вече са част от ОТП, та не знам дали се различават от ДСК)) и картови плащания да минават през Борика (банката има договор с борика, ти с банката и така). Таксите са по-малки и борика е разпозната на пазара и плащанията са по-опростени от към UX от epay (особено под мобилно устройство).
 
Нищо страшно няма в интеграцията нито на epay нито борика.
Имат си документация.
 
И все пак не разбрах.

ипей си прихваща комисионна само когато имаш приход към сметката или всеки месец дължиш такси ?

Ако дължиш такси всеки месец, без да получаваш приходи е нелогично ползването на тяхната услуга?
Някакъв официален техен документ , който изяснява това има ли? Къде?

@Fakeheal, сладурана, ще го включа към списъка с алтернативи :whistle:
 
На грешно място задаваш въпроса.
Тук можем да помогнем само по косенето.
 

Горе