Модератори

deam0n каза:
dakata__92 каза:
Колеги, давайте предложения на админа за модератори на форума! За първо време от по-активните потребители ще предложа трима мои фаворити:

anonimen
Revelation
deam0n

Имам още доста предложения, но за жалост не съм срещал тези колеги скоро във форума.

Аз лично съм си модератор от безкрай много време :roll: :roll: :roll:
Знам, но все пак да не те забравим! :wink:
 
xyz1 каза:
dakata__92 каза:
uphero каза:
Вождовете повече от индианците :D
Нали някой трябва да обикаля около огъня. :D
Огънят май нещо вече е угаснал. Явно вождовете никак не си вършат работата.

И каква е работата на вождовете според теб?
 
Revelation каза:
xyz1 каза:
dakata__92 каза:
Нали някой трябва да обикаля около огъня. :D
Огънят май нещо вече е угаснал. Явно вождовете никак не си вършат работата.

И каква е работата на вождовете според теб?
dakata__92 го каза каква е - да обикалят около огъня. А според теб това което казвам не е ли вярно (за угасналия огън)?
 
xyz1 каза:
Revelation каза:
xyz1 каза:
Огънят май нещо вече е угаснал. Явно вождовете никак не си вършат работата.

И каква е работата на вождовете според теб?
dakata__92 го каза каква е - да обикалят около огъня. А според теб това което казвам не е ли вярно (за угасналия огън)?
Ако няма какво да гори - какво да обикалят вождовете…
 
Следя постоянно форума, но няма теми, които да те накарат да размишляваш. Ако примерно се направят хубави уроци за някоя работна рамка, като Ларавел или Зенд, може би ще повдигнат доста нови въпроси. Лошото, е че липсва качествено и актуално съдържание от което страда и форума.
 
anonimen каза:
xyz1 каза:
Revelation каза:
И каква е работата на вождовете според теб?
dakata__92 го каза каква е - да обикалят около огъня. А според теб това което казвам не е ли вярно (за угасналия огън)?
Ако няма какво да гори - какво да обикалят вождовете…
Работата на шофьора е да кара камиона. Като няма камион, то той нищо не кара. Но според твоята логика той пак си върши работата. Върши си я, ама друг път... Обикалянето на огъня си означава и да го подклаждат чат-пак понякога, че да не загасне. Ако обикалят около огъня за да му баят да не загасне, то пак ако е загаснал, значи не са му баяли добре.

Сещам се за един форум (който отдавна не съществува), в който последната половин година само админи и модератори си разговаряха помежду си. Сещам се за друг форум, който пък след създаването си около 2-3 години кара на практика на 3-ма потребители - двамата създатели и още един. Сега този форум си е в много добро "здравословно състояние", въпреки че само единият админ понякога се пообажда, а останалите мнения са от много различни потребители.
 
xyz1 каза:
anonimen каза:
xyz1 каза:
dakata__92 го каза каква е - да обикалят около огъня. А според теб това което казвам не е ли вярно (за угасналия огън)?
Ако няма какво да гори - какво да обикалят вождовете…
Работата на шофьора е да кара камиона. Като няма камион, то той нищо не кара. Но според твоята логика той пак си върши работата. Върши си я, ама друг път... Обикалянето на огъня си означава и да го подклаждат чат-пак понякога, че да не загасне. Ако обикалят около огъня за да му баят да не загасне, то пак ако е загаснал, значи не са му баяли добре.

Сещам се за един форум (който отдавна не съществува), в който последната половин година само админи и модератори си разговаряха помежду си. Сещам се за друг форум, който пък след създаването си около 2-3 години кара на практика на 3-ма потребители - двамата създатели и още един. Сега този форум си е в много добро "здравословно състояние", въпреки че само единият админ понякога се пообажда, а останалите мнения са от много различни потребители.

Ако му ремонтират камиона и няма с какво да кара, по твоята логика означава, че не трябва да му се плаща докато не му оправят камиона.

Не админа или модераторите правят или развиват форума. Потребителите го развиват. Ако потребителите не могат да създадат теми, на които да се поддържа някаква дискусия, то няма с какво да се привлекат нови, дори и да се рекламира на 100 места.

Потребителите очакват магически модераторите да направят чисто нови уроци, но това не е толкова лесно. Нещата, които в момента са активни в програмирането изискват цели серии да се създадат. Ако имаш времето да създадеш нови уроци, заповядай - системата винаги е била свободна за потребители да обновяват съдържанието.

Аз лично нямам това време.

Ето, виж тази тема как се развива говорейки за огньове и обиколки на огньове. :D
 
Vladislaw каза:
Гласувам за dakata__92 !!
От както се помня, все го меркам някъде тук :D

ПС: мисля, че трябва да се сменят тези емотикони от 20 век.

Благодаря, за доверието. Администратора ме направи модератор!!! Още няколко съфорумника получиха тази титла и мога да твърдя, че се справят блестящо с работата! :clap:
 

Горе