Нов сериал?

какъв жанр ? :)

От тия които вървят в момента най - ми допада The Blacklist, скоро почна 9-и сезон :)
Person Of Interest ми харесва, 5 сезона има. Прекратиха го преди няколко години, ама е със завършена история.
Менталиста ми е доста любим сериал, 3 пъти съм го гледал на компютъра и доста от сериите съм ги гледал няколко пъти по ТВ :)

Preacher малко шантав сериал :D първи сезон ми беше доста забавен, после нивото спадна но пак имаше шантави моменти.
Wayne също е шантав и забавен, но май си остана с един сезон :)
 
DarkAngelOfhope каза:
какъв жанр ? :)

От тия които вървят в момента най - ми допада The Blacklist, скоро почна 9-и сезон :)
Person Of Interest ми харесва, 5 сезона има. Прекратиха го преди няколко години, ама е със завършена история.
Менталиста ми е доста любим сериал, 3 пъти съм го гледал на компютъра и доста от сериите съм ги гледал няколко пъти по ТВ :)

Preacher малко шантав сериал :D първи сезон ми беше доста забавен, после нивото спадна но пак имаше шантави моменти.
Wayne също е шантав и забавен, но май си остана с един сезон :)

Ще прегледам дали нещо ще ми хареса, ти явно си падаш яко по кримитата. Май търся нещо историческо или и аз не знам на каква вълна съм :D
 
Cenov каза:
Ще прегледам дали нещо ще ми хареса, ти явно си падаш яко по кримитата. Май търся нещо историческо или и аз не знам на каква вълна съм :D

Ами може да се каже. Харесвам шпионските екшъни, макар че сериалите са по скоро към драмата. Предполагам, до голяма степен, заради парите :D Хареса ми и Treadstone, във вселената на Jason Bourne, ама го прекратиха след 1 сезон. Condor е с доста интересен първи сезон, ама от втори бях леко разочарован.

Иначе и Спартак ми хареса. Следил съм и някои от супергероиските. Някои мистерии също ми харесват. Fringe ми беше доста интересен, с него се зарибих да гледам сериали :)
 
Не съм ги гледал, но са исторически (не документални)
The Last Kingdom
The Crown

Наркотици:
Narcos + Narcos Mexico
El Chapo
Breaking Bad

Поредица на Марвел за мини супергерои:
Daredevil
Jessica Jones
Luke Cage
Iron Fist
The Punisher
The Defenders

И по-точно в тази поредица:
  1. Daredevil, Season 1
  2. Jessica Jones, Season 1
  3. Daredevil, Season 2
  4. Luke Cage, Season 1
  5. Iron Fist, Season 1
  6. The Defenders, Limited Series
  7. The Punisher, Season 1
  8. Jessica Jones, Season 2
  9. Luke Cage, Season 2
  10. Iron Fist, Season 2
  11. Daredevil, Season 3
  12. The Punisher, Season 2
  13. Jessica Jones, Season 3

Сега е голяма мания Squid Game. Още не съм се наканил да го гледам, но много се говори за него.

Мини серии, които най-вероятно си гледал, но са ми любими:
Friends
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Brooklyn Nine-Nine
Modern Family

И последно The Queen's Gambit.
 

Горе